Sparta eSports se představí na mezinárodním turnaji. Vyzve Brondby i Galatasaray
Článek Sparta eSports se představí na mezinárodním turnaji. Vyzve Brondby i Galatasaray

Sparta eSports se představí na mezinárodním turnaji. Vyzve Brondby i Galatasaray

10. 4. 2020 19:05

Sparťanské esports profesionály čeká výzva na mezinárodním poli! Na programu mají turnaj pod názvem Easter Friendly Cup #2, který pořádá esportový tým dánského Brondby Kodaň. Kromě „domácího“ Brondby se Sparta utká s italskou Parmou Calcio a tureckým Galatasaray Istanbul.

Jak už napovídá název, bude se jednat o druhý turnaj tohoto typu. První Easter Friendly Cup se odehrál 6. a 7. dubna, kdy čtveřici týmů tvořili Brondby, nizozemský Heracles Almelo a esportovci italských týmů Sampdorie Janov a Fiorentiny. Celkovým vítězem se stalo pořádající Brondby, když ve finále porazilo Fiorentinu.

Easter Friendly Cup #2 se odehraje 13. a 14. dubna. První hrací den se všechny týmy spolu utkají v základní skupině a následné pořadí určí semifinálové dvojice pro druhý den. V druhý hrací den se pak odehraje i zápas o 3. místo a finále. Počet hráčů na tým je minimálně 2 a mohou se během turnaje prostřídávat. Nominace Sparty bude zveřejněna po víkendu.

Sparťanské zápasy z turnaje je možné sledovat na platformě Twitch na kanálu ACSparta_eSports. Předpokládané začátky jsou v oba hrací dny naplánované na 19:00.

Související články