Soutěžte v Red Bull Ultimátní hráč a vyhrajte parádní ceny!
Článek Soutěžte v Red Bull Ultimátní hráč a vyhrajte parádní ceny!

Soutěžte v Red Bull Ultimátní hráč a vyhrajte parádní ceny!

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

7. 5. 2020 18:15

V naší Sazka eLeague rodině vítáme nového partnera a to výrobce energetických drinků Red Bull. Ten není žádným nováčkem na poli esport, je hlavním partnerem momentálně jednoho z nejznámějších teamů Red Bull OG, pořádá vlastní turnaje a eventy jako M.E.O. (Clash Royale) či Kumite (Street Fighter) a je i důležitým médiem v rámci esportové scény. 

Na tuzemské scéně právě probíhá turnaj Red Bull Ultimátní Hráč, jehož koncept si dává za cíl najít toho nevšestrannějšího hráče na CZ/SK poli. Pokud jste správným renesančním hráčem, ukažte to!

Soutěží se v pěti hrách: Crash Royale, PUBG, FIFA, Counter-Strike: Global Offensive a League of Legends. Každá hra má svůj vlastní prizepool 750€ (1. místo 500€, 2. místo 250€, 3.-8. místo věcné ceny) a vlastního vítěze, 2 kvalifikace a jedno finále.

Top 16 postupuje z kvalifikace do finále, Top 32 z kvalifikace získává „ultimátní body“. Ten, kdo získá nejvíce „ultimátních bodů“ napříč všemi tituly, získává titul Red Bull Ultimátní Hráč 2020 a tím i hodnotné ceny: 

  • Herní PC od ROG ASUS
  • Poukaz na nákup do progamingshop.sk v hodnotě 200€
  • Ultimátní Red Bull den, jehož součástí je i let s Red Bull Flying Bulls akrobatickou letkou. 

Pro ty z vás, kteří každou hru top-fraggují, tahají a ke dnu je tlačí jen jejich tým, máme dobrou zprávu! Turnaj se bude odehrávat buď solo nebo 1v1 stylem. 

Pokud vám je 15 let a více, neváhejte a zabojujte o ceny v hodnotě deseti tisíců korun v soutěži Red Bull Ultimátní Hráč. Více informací najdete na webu.

 

Související články