Sazka eLEAGUE Dota 2 Článek

SOUHRN: Young ve 3. kole zničili eSubu, ta si spravila chuť na Lidovém Gamingu

maa
1. 5. 2021 19:00 Sdílej:

3. KOLO DOTA 2 | Sazka eLEAGUE má za sebou v Dotě třetí kolo, které si přichystalo jednu pecku. Favorizovaná eSuba totiž nestačila na tým Young a přišla o cenné body. Později si však spravila chuť, kdy jasně dominovala v utkání proti Lidovému Gamingu. 

Young - GO GAME Dogs 1:0

Čekání na první výhru stále pokračuje. GO GAME Dogs s týmem Young dlouho drželi krok a předvedli vyrovnanou bitvu, k výhře to všek nestačilo a po třech zápasech jim tak na bodovém kontě svítí stále nula. V týmu Young zářil zejména Arin, který byl se svou Phantom Assassin takřka k nezastavení. 

eSuba - Young 0:1

Young jsou při chuti a připisují si překvapení celého kola. Proti favoritovi předvedli naprosto fantastický výkon a v čele s Arinem na Juggernautovi, který znovu zazářil, svého soupeře přímo zdecimovali. 

GO GAME Dogs - Lidovej Gaming 1:0

Podařilo se. Po vyrovnanýém souboji se podařilo GO GAME Dogs svého soupeře zaskočit. Po výhře nad Lidovým Gamingem si tak připisují první cenné body do tabulky.

Lidovej Gaming - eSuba 0:1

Po nevydařeném zápase proti Young si eSuba spravila chuť na Lidovém Gamingu. V utkání od první chvíle jasně dominovala a nic nenechala náhodě už při picku, ve kterém si tentokrát dala záležet. 

Související články