SOUHRN: Ve čtvrtém kole Dota 2 slavila Lutea dvě výhry, Dogs žádnou
Dota 2 Článek SOUHRN: Ve čtvrtém kole Dota 2 slavila Lutea dvě výhry, Dogs žádnou

SOUHRN: Ve čtvrtém kole Dota 2 slavila Lutea dvě výhry, Dogs žádnou

maa

11. 9. 2021 19:20

Základní část Sazka eLEAGUE Dota 2 se přehoupla do druhé poloviny a přinesla čtyři napínavé souboje. Lutea si připsala dvě cenné výhry a je v tabulce třetí. L2P poprvé v letošním podzimním splitu vyhráli a v tabulce přeskočili GO GAME Dogs. 

Young - Lutea 0:1

Nic nešlo. Tým Young proti Lutee od první chvíle tahal za kratší konec provazu. Nedařilo se na žádné lince, ve všech fightech byli o něco pomalejší a slabší. Lutea si zápas šikovně pohlídala a připsala si důležitou výhru.

Hráč zápasu: Mário „Mawox“ Hatványi

L2P - Young 0:1

Druhý zápas čtvrtého kola už týmu Young vyšel podstatně lépe. Ač byla první polovina duelu zcela vyrovnaná, nakonec se jim podařilo ukázat, že jsou schopní stále vyhrávat. 

Hráč zápasu: Lukáš „Raviente-“ Sýkora

L2P - GO GAME Dogs 1:0

L2P to dokázali, mají v Sazka eLEAGUE první vybojovanou výhru. Ve čtvrtém kole si ji připsali proti GO GAME Dogs, zápas ovládli už při pickovací fázi a dokázali si vedení udržet až do samého závěru. 

Hráč zápasu: Samuel „Sammi“ Frajka

GO GAME Dogs - Lutea 0:1

Lutea i na závěr čtrvrtého kola předvedla parádní výkon, když si hravě poradila s GO GAME Dogs. Ve čtvrtém kole si tak připsala dvě cenné výhry a poskočila na třetí příčku tabulky.

Související články