Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Článek

SOUHRN: Sinners po srdnatém výkonu prohrávají proti FURIA 1:2

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
4. 5. 2021 17:40 Sdílej:

Takovýhle mač si nechají česko-slovensští fanoušci Counter-Striku líbit! Sinners, nejlepší český tým posledních let, nastoupil do zápasu proti brazilským hvězdám z týmu FURIA. Hrálo se o semifinále turnaje Spring Sweet Spring, vítězství by bylo pro český Counter-Strike historické. Bohužel, Sinners po výborném Vertigu nezvládli Mirage a prohráli 1:2.

Zatím největší zápas v historii organizace Sinners se odehrál v rámci čtvrtfinále Spring Sweet Spring. Proti sedmému týmu světa FURIA byli Sinners jasným outsiderem.

Hned na Infernu to měli čeští střelci pořádně těžké. FURIA byla individuálně i týmově na jiné úrovni než jejich soupeř. Mapa měla rychlý průběh, Brazilci se dostali do vedení 1:0.

Vertigo je v posledních týdnech tradiční mapou Sinners, kde se jim náramně daří. To ukázali i proti naprosté světové špičce. 16:12, Češi dokázali dotáhnout sérii do třetí mapy.

Na té ukázali FURIA svou extrémně silnou teroristickou stranu. Sinners nestačili tempu svého soupeře a na turnaji Spring Sweet Spring končí na 5.-8. místě.

Související články