SOUHRN: Sinners nejdřív přehráli eSubu, pak ztratili s Entropiq Prague
Counter-Strike: Global Offensive Článek SOUHRN: Sinners nejdřív přehráli eSubu, pak ztratili s Entropiq Prague

SOUHRN: Sinners nejdřív přehráli eSubu, pak ztratili s Entropiq Prague

njc

24. 9. 2021 15:30

Páteční podvečer bude trochu netradičně patřit Counter-Striku a Sazka eLEAGUE. Sinners nejdříve vítězně dohráli svůj zápas pátého kola proti eSubě, v dohrávce čtvrtého kola proti Entropiq Prague získali pouhý bod.

eSuba - Sinners 0:2 (14:16, 6:16)

Dvě naprosto rozdílné mapy nakonec rozhodly o konečném výsledku BO2 série mezi Sinners a eSubou. Na Vertigu to chvílemi vypadalo, že by eSuba mohla překvapit, nebyla ani daleko od prodloužení. Jenže Tomáš „oskar“ Šťastný dal rychlou stopku a i díky němu nakonec Sinners vyhráli první mapu 16:14.

Na Ancientu to pak byla kromě úvodního zaškobrtnutí nelítostná jízda liberecké organizace. Sinners eSubu k ničemu nepustili a po výhře 2:0 berou další tři body do tabulky Sazka eLEAGUE.

Sinners - Entropiq Prague 1:1 (11:16, 16:7)

Trenér Sinners Tomáš „Tomkeejs“ Tomka musel nastoupit i k třetí páteční mapě Sinners. Adam „NEOFRAG“ Zouhar přišel po celé sérii proti eSubě i o první mapu proti Entropiq Prague a bylo to znát.

Borci z české sestavy Entropiq si totiž se svým soupeřemv koncovce první mapy bez větších problémů poradili a zajistili si minimálně bod. Na Vertigu už byli Sinners v plné síle a na své oblíbené mapě nedovolili žádné drama. 16:7, celkově 1:1 a bod pro oba celky.

Program:
16:00 - eSuba - Sinners 0:2
19:00 - Sinners - Entropiq Prague 1:1