Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Článek

SOUHRN: Sinners a Sampi míří do semifinále, Cryptova a eEriness MARVO v baráži

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
6. 6. 2021 17:20 Sdílej:

Poslední kolo Sazka eLEAGUE CS:GO rozhodlo o konečném pořadí po základní části. První a poslední místo je obsazené Sinners a eEriness MARVO. Na druhém místě se udrží tým Sampi, jenž přehrál silné Entropiq 2:0. Enterprise půjdou do play off jako čtvrtý seed, eSuba je pátá, Brute šestí. Cryptova nevzvládla boj o play off proti eSubě a čeká ji baráž.

Entropiq Prague - Sampi 0:2 (9:16, 9:16)

Velké překvapení! Entropiq Prague, jeden z nejvěších favoritů Sazka eLEAGUE CS:GO, nezvládl zápas proti Sampi.

Do bitvy v sedmém kole vstoupili lépe Sampi. Zelená skvadra na Overpassu nedokázala držet krok, Sampi především v druhé polovině předvedli jeden z nejlepších výkonů současného splitu.

V tom pokračovali i na Infernu, kde byl začátek mapy v jednoznačné režii organizace Jakuba Jankta. Entropiq Prague nedokázali svého soupeře dotáhnout a Sampi se tak posunuli na druhou příčku tabulky Sazka eLEAGUE.

Nbqq odehrál proti Entropiq Prague povedený mač • Foto sazkaeleague.cz

Sinners - Enterprise 2:0 (16:4, 16:14)

Enterprise měli cíl jasný, jenže obrovsky těžký. Získat všechny tři body proti české jedničce ze Sinners a poskočit tak na druhé místo v tabulce. Jenže hned na první mapě Sinners svého soka naprosto rozdrtili 16:4.

Inferno bylo o dost vyrovnanější, Enterprise drželi se Sinners a krok a v jednu chvíli se dokonce dostali do vedení 14:12. Sinners ale opět ukázali svou sílu, vyhráli i druhou mapu a v základní části Sazka eLEAGUE CS:GO získali plný počet bodů.

Oskarovi to proti Enterprise pálilo • Foto sazkaeleague.cz

eSuba - Cryptova 2:0 (19:17, 16:10)

Takhle má vypadat boj o play off! Cryptova s eSubou se postarali o parádní podívanou, první mapa jejich vzájemné BO2 série patřila mezi ty nejlepší v letošní sezóně Sazka eLEAGUE CS:GO.

Cryptova nebyla daleko od vítězství na Trainu, jenže eSuba zvládla koncovku lépe a zajistila si tak postup. Na Overpassu už mohla eSuba bojovat jen o lepší umístění a po výhře 16:10 s největší pravděpodobností základní část ukončí na páté příčce. 

Blogg1s patří mezi střelce s nejlepší formou • Foto sazkaeleague.cz

eEriness MARVO - Brute 0:2 (19:22, 14:16)

Bohužel, ani sedmý pokus eEriness MARVO na získání bodu v Sazka eLEAGUE CS:GO nebyl úspěšný. Poslední tým tabulky byl blízko vítězství na obou mapách, opět však nezvládl finiš. Brute berou tři body za vítěsztví 2:0 a eEriness MARVO pomalu začínají přípravu na baráž.

Kwertzz otevřel 13 kol proti eEriness MARVO • Foto sazkaeleague.cz

PLAY OFF DVOJICE:

🔥Čtvrtfinálová kola - 17. 6.
Enterprise vs. eSuba
Entropiq Prague vs. Brute

🔥 Semifinálová kola - 19. 6.
Sinners vs. Enterprise/eSuba
Sampi vs. Entropiq Prague/Brute

🔥 FINÁLE - 20. 6.
? vs. ?

Související články