Counter-Strike: Global Offensive Článek SOUHRN: Rekordní debakl a vítězství eSuby. Dark Tigers remizovali s eEriness MARVO

SOUHRN: Rekordní debakl a vítězství eSuby. Dark Tigers remizovali s eEriness MARVO

njc

12. 9. 2021 19:00

Čtvrté kolo Sazka eLEAGUE může být pro několik týmů rozhodující. Enterprise si mohou zajistit play off, proti Brute ukázali luxusní formu. Esuba vyhrála důležitý zápas proti Sampi, eEriness MARVO s Dark Tigers remizovali.

Enterprise - Brute 2:0 (16:2, 16:1)

Dalo se čekat, že špíl mezi Enterprise a Brute bude jasnou záležitostí. Ale rekord v historii Sazka eLEAGUE čekal asi málokdo. Mladá sestava Brute nedokázal držet se svým soupeřem krok a od začátku hrozivě ztrácela.

Hráči Enterprise se bavili hrou a ve všem byli o level výš nad svými protihráči. Vítězstvím si EP na 99% zajistili play off.

Forsyy pálí ostrými • Foto Koláž sazkaeleague.cz

Sampi - eSuba 0:2 (8:16, 4:16)

Esuba se po úvodní prohře proti Enterprise dostává do formy a ze tří zápasů získala potřebných šest bodů.

Na druhé straně Sampi se po slibném začátku nedaří. Bylo to vidět i proti eSubě. Sampi to nestřílelo, pouze Martin "zur1s" Sláma odehrál kvalitní utkání a udržel tempo se svými soupeři.

Luko odehrál velice dobrý zápas • Foto Koláž sazkaeleague.cz

eEriness MARVO - Dark Tigers 1:1 (13:16, 16:11)

Veledůležitý zápas pro oba týmy skončil trochu očekávanou remízou. Dark Tigers jsou s eEriness MARVO velice podobně silnými celky a to ukázal také samotný zápas.

Obě mapy byly vyrovnané až do konce a rozhodovalo se až v samotném závěru. Dark Tigers vyhráli první špíl, eEriness MARVO druhý, oba celky tak berou po bodu.

Heikkol odehrál kvalitní mač • Foto Koláž sazkaeleague.cz

Související články