Dota 2 Článek SOUHRN: Na FOR GAMES si to rozdá Hippomaniacs s eSubou

SOUHRN: Na FOR GAMES si to rozdá Hippomaniacs s eSubou

maa

10. 10. 2021 22:50

Podzimní split se blíží do finále. Za námi je takřka celé play off, zbývá už jen třešnička na dortu v podobě offline grandfinále, které se uskuteční 24. října na FOR GAMES. Tam si o titul vítěze zahrají Hippomaniacs a eSuba.

Lutea - eSuba 1:2

Po sobotním zaváhání se eSuba zakousla a předvedla výkon hodný finalisty. Oba týmy hrály pěkně a vítěz mohl být kdokoliv z nich. První duel vyhrála Lutea, zejména po výkonu Cechiho a Mawoxe. 

Ve druhém zápase eSuba už jasně dominovala a dotáhla důležitý zápas do vítězného konce. O postupujícím tak rozhodl až třetí zápas, ve kterém tahala eSuba za delší konec provazu. Právě ona se tak dostane dál, zahraje si samotné finále Upper Bracketu.

Hippomaniacs - Young 2:1

Další parádní série, která fanouškům nabídla spoustu zajímavých soubojů. První dva zápasy byly hodně vyrovnané. V tom druhém zazářil zejména Raviente, který vybojoval týmu Young naději na postup. 

Ač byly první dva zápasy do poslední chvíle nerozhodnuté, ve třetím už tomu tak nebylo. Young nevyšlo nic a Hippomaniacs nenechali nic náhodě. Stali se tak prvními finalisty. 

eSuba - Young 2:1

Do třetice všeho dobrého. Zápas o postup do grandfinále mezi eSubou a Young rozhodně nenudil. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a hlavně nabídla plný počet možných zápasů. 

V každém zápase někdo zazářil a vyrovnanou bitvu zlomil na stranu svého celku. Stejně tak se na obou stranách trestaly chyby. Vítěz však mohl být jen jeden a úspěšnější nakonec byla eSuba. Ta si proti Hippomaniacs zahraje finále již potřetí.