SOUHRN: MINDCAT ESPORT jsou posledním týmem v play off Sazka eLEAGUE Dota 2
Dota 2 Článek SOUHRN: MINDCAT ESPORT jsou posledním týmem v play off Sazka eLEAGUE Dota 2

SOUHRN: MINDCAT ESPORT jsou posledním týmem v play off Sazka eLEAGUE Dota 2

njc

6. 10. 2021 23:10

MINDCAT ESPORT, L2P a GO GAME Dogs bojovali o poslední místo v play off. Celky se utkaly každý s každým a pouze jeden se podívá do top 6. Tím šťastným celkem se stali MINDCAT ESPORT, kteří stejně jako jejich soupeři získali v tiebreakeru jednu výhru, ale zvládlit to v nejrychlejším čase.

Drama od začátku do konce. Týmy si nic nedarovaly, každá hra byla plná zvratů. Do posledních minut nebylo jisté, kdo si jako poslední zajistí místo ve čtvrtfinále.

V prvním špílu to dlouho vypadalo, že MINDCAT ESPORT se svým novým midařem přehrají L2P a dají tak silný základ k postupu. Jenže silnou early game následoval tragický mid game, který nakonec znamenal otočení zápasu ve prospěch L2P.

Ti se ve druhé hře utkali s GO GAME Dogs. Zřejmě největší favorit středečních bojů a hlavní kandidát na play off překvapení nedopustil. Alespoň prozatím. Druhé utkání trvalo déle než to úvodní, což znamenalo, že L2P se rozhodně do play off nepodívají.

Mezi GO GAME Dogs a MINDCAT ESPORT se tak v posledním zápase rozhodovalo o šestém nejlepším celku základní část podzimního splitu Sazka eLEAGUE Dota 2. O několik minut nakonec ve veledůležitém mači zvítězili MINDCAT ESPORT, kteří potkají ve čtvrtfinále Luteu.

Související články