Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Článek

SOUHRN: Entropiq rozdrtili Cryptovu, Enterprise a eSuba berou po bodu

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
16. 5. 2021 13:00 Sdílej:

Sazka eLEAGUE v CS:GO se dnešním kolem přehoupla do své druhé poloviny. A rozhodně se bylo na co dívat! Enterprise s eSubou ve šlágru kola remizovali, Sinners následně zdemolovali Brute. Sampi poprvé získali všechny tři body, Entropiq Prague předvedli v závěrečném špílu proti Cryptově rekordní výkon.

Enterprise - eSuba 1:1 (16:9, 11:16)

Proti takové teroristické straně se hraje opravdu těžko. Enterprise téměř nešlápli vedle, eSubě se naopak na CT nedařilo. Do druhé poloviny šla „modrá krev“ za stavu 3:12, a ani zlepšený výkon v druhé polovině na obrat nestačil.

Druhá mapa měla vcelku vyrovnaný začátek, ke konci první poloviny však eSuba odskočila na rozdíl několika kol a postupně si vypracovala luxusní náskok 15:7. Enterprise se nevzdávali, eSuba si ale Inferno pohlídala a oba týmy tak berou shodně po jednom bodu.

Blogg1s předvedl proti Enterprise parádní výkon • Foto sazkaeleague.cz

Sinners - Brute 2:0 (16:7, 16:4)

V prvních kolech Brute kousali, obrali Sinners hned o čtyři body v řadě. Jenže to bylo od mladé sestavy vše. Sinners zápas rychle otočili, Tomáš "oskar" Šťastný se blýsknul 32 killy a svého soupeře naprosto zdemoloval.

V podobném gardu probíhala i druhá mapa Vertigo. Sinners jsou na této mapě téměř neomylní, svou sílu proti Brute jen potvrdili. 16:4, jasná záležitost pro Sinners, kteří tak berou všechny tři body.

Oskar opět zářil • Foto sazkaeleague.cz

eEriness MARVO - Sampi 0:2 (9:16, 8:16)

Nic pro fanoušky uhlazeného týmového Counter-Striku, zápas na Infernu však bavil. Opět se také ukázalo, že týmy většinou preferují teroristickou stranu, v první půli vyhtáli eEriness MARVO, v té druhé pak vládli Sampi.

Zatímco na Infernu eEriness MARVO především na začátku zlobili a první polovinu vyhráli, na Infernu vládli Sampi od sedmého do posledního kola. Konečný výsledek velice podobný, průběh už tolik ne. Sampi si celou sérii pohlídali a berou důležité tři body.

Martin "Pechyn" Pechoušek ve výborné formě! • Foto sazkaeleague.cz

Cryptova - Entropiq Prague 2:0 (16:0, 16:5)

Naprostá demolice. Tak by se dala stručně popsat první mapa mezi Entropiq Prague a Cryptova, kterou borci v zeleném vyhráli 16:0. Na co sáhli, to jim vyšlo, Cryptova neměla nejmenší šanci.

Podobný průběh měl také Dust 2. Pouze na začátku celé mapy se Cryptova dokázala aspoň trochu vyrovnat svému soupeři, postupně se ale Entropiq opět rozjeli nezastavitelnou rychlostí a zvítězili 2:0.

Jan "HONES" Urválek střílel jeden headshot za druhým • Foto sazkaeleague.cz

Související články