Counter-Strike: Global Offensive Článek SOUHRN: Entropiq Prague, Sinners i eSuba berou tři body, Enterprise a Sampi remizovali

SOUHRN: Entropiq Prague, Sinners i eSuba berou tři body, Enterprise a Sampi remizovali

njc

26. 9. 2021 10:40

Předposlední kolo Sazka eLEAGUE nabídlo nejeden zajímavý duel. Hned v tom prvním Enterprise remizovali se Sampi, Entropiq Prague přehráli eEriness MARVO. Dark Tigers se bez zdaru pokoušeli o zázrak proti Sinners, den ukončila bitva eSuby s Brute.

Enterprise - Sampi 1:1 (13:16, 16:13)

Dvě vyrovnané mapy, dva různí vítězové, což znamená dělbu bodů. Sampi nejdříve vyhráli na Ancientu 16:13, Enterprise následně ukázali svou sílu na Infernu. Oba týmy berou po bodu a Sinners i Entropiq Prague tak mohou dotáhnout první Enterprise před posledním kolem základní části.

Elive je ve formě • Foto Koláž sazkaeleague.cz

Entropiq Prague - eEriness MARVO 2:0 (19:17, 16:5)

Geniální první mapa! Eeriness MARVO obrovsky překvapili a proti Entropiq Prague předvedli na Vertigu luxusní výkon. Bohužel, ve finále outsider na favorita nestačil a Entropiq šli do vedení.

Na Miragi už to byla jednostranná záležitost. Entropiq Prague byli jasně lepší a získali všechny tři body.

Kwertzz pokračuje v dobrých výkonech • Foto Koláž sazkaeleague.cz

Sinners - Dark Tigers 2:0 (19:16, 16:10)

Další extrémně vyrovnaná první mapa v zápase outsidera proti favoritovi. Dark Tigers dlouho zlobili Sinners a nebyli daleko od důležitého bodu. Jenže rozhodující kola na Infernu šli ve prospěch české jedničky.

I na Nuku ukazovali DTG určitou kvalitu, která však na libereckou organizaci nestačila. 2:0 pro Sinners, Dark Tigers se ale zvedají.

Neofrag s luxusním K/D • Foto Koláž sazkaeleague.cz

eSuba - Brute 2:0 (16:4, 16:5)

Po třech vyrovnaných zápasech přišla naprostá demolice. Esuba povolila svému soupeři pouhých devět kol v součtu obou map. Pro „modrou krev“ důležité vítězství, kterým si zároveň zajistila své místo v play off. Na druhé straně Brute musí v posledním kole zvítězit.

Pechyn jednou z hvězd eSuby • Foto Koláž sazkaeleague.cz

Související články