Counter-Strike: Global Offensive Článek SOUHRN: Enterprise i Entropiq Prague berou tři body, Sampi s Dark Tigers remizovali

SOUHRN: Enterprise i Entropiq Prague berou tři body, Sampi s Dark Tigers remizovali

njc

19. 9. 2021 21:45

Play off je blízko, týmy bojují o každý bod. Základní část Sazka eLEAGUE v CS:GO míří do finiše. V prvním zápase se Enterprise opět o něco víc přiblížili konečné top 2, Entropiq Prague pak přehráli Brute. Dark Tigers pak obrali o body Sampi.

Enterprise - eEriness MARVO 2:0 (16:11, 16:7)

Overpass, příběh dvou polovin. V té první Enterprise naprosto rozdrtili svého soupeře, eEriness MARVO se zmohli na pouhé dva body. Na své teroristické straně ale mocně zabrali a dotáhli se na rozdíl pouhých čtyř bodů. Momentálně první tým Sazka eLEAGUE ale na konci zabral a na úvodní mapě vyhrál 16:11.

Na Dust 2 začali Enterprise podobně a znovu vyhráli první polovinu 13:2. Eeriness MARVO tlačili na soupeře, ale nestačilo to. Enterprise vyhráli 16:7 a berou vítězství 2:0.

Forsyy opět zářil • Foto Koláž sazkaeleague.cz

Entropiq Prague - Brute 2:0 (16:4, 16:10)

Podobný zápas jako ten mezi Entropiq Prague a eEriness MARVO. Favorit měl zápas celou dobu pod kontrolou, zatímco outsider občas kousal, ale nebyl dostatečně nebezpečný.

Entropiq Prague si po dvou vyhraných mapách připisují tři body do tabulky Sazka eLEAGUE a dotahují se tak na Sinners.

HONES pálil ostrými • Foto Koláž sazkaeleague.cz

Sampi - Dark Tigers 1:1 (16:14, 12:16)

Dark Tigers očividně změna v sestavě pomohla. Peter „jaro“ Rauch se vrátil do starých barev a hned předvedl, že do Sazka eLEAGUE patří.

DTG svou třetí remízu získali po dvou vyrovnaných mapách. Proti Sampi nebyli daleko od výhry. Jenže Martin „zur1s“ Sláma na Miragi v důležitý moment zabral a Sampi doklepali první mapu do vítězného konce. Dark Tigers se ale na Dust 2 zvedli a získali důležitý bod v boji o play off.

System zajistil Sampi vyrovnaný zápas • Foto Koláž sazkaeleague.cz