Článek SOUHRN: Czech Imports vítězí na Spring Cupu, Sinners končí druzí

SOUHRN: Czech Imports vítězí na Spring Cupu, Sinners končí druzí

njc

15. 5. 2021 23:00

Opět se potvrdilo, že semifinále bývají často lepší než samotné finále. Czech Imports nedali Sinners absolutně žádnou šanci a po vítězství 3:0 si odnáší hlavní odměnu ve výši sto tisíc korun. Sinners skončili nakonec druzí, Marmas in Paris třetí.

Marmas in Paris - Czech Imports 1:3

Čtyři hry, tři z nich vcelku složité pro favorizované Czech Imports. „Bylo to o dost těžší, než jsem očekával,“ přiznal v pozápasovém rozhovoru Adam „Random“ Grepl. První i čtvrtá hra začal lépe pro Marmas in Paris, svůj lead ovšem nedokázali udržet. Czech Imports ukázali zkušenosti, pouze ve druhém zápase na svého soupeře nestačili. 3:1 a Czech Imports jdou do finále.

Sinners - Vikingekrig Esports 3:2

Takhle vyrovnanou sérii si přesně fanoušci přáli. Dvě z nejlepších česko-slovenských si to v parádním mači rozdali o postup do finále. Poté, co oba celky braly po jedné mapě, se šlo do rozhodujícího zápasu, který si zkušení Sinners pohlídali a ve finále si to rozdají s Czech Imports.

Sinners - Czech Imports 0:3

Adam „Random“ Grepl upět ukázal, proč patří mezi to nejlepší, co může česko-slovenské League of Legends nabídnout, a korunoval luxusní výkony celého týmu. Sinners bojovali do poslední sekundy, bohužel, Czech Imports byli nad jejich síly. Mezinárodní celek se tak stává vítězem Spring Cupu a odnáší si z turnaje částku 100 tisíc korun.

Program:
Semifinále č. 1: Marmas in Paris - Czech Imports 1:3
Semifinále č. 2: Sinners - Vikingekrig Esports 3:2 
O třetí místo: Marmas in Paris - Vikingekrig Esports 2:1
Finále: Sinners - Czech Imports 3:0

Související články