Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Článek

SOUHRN: Brute a Sampi berou po bodu, favorité své zápasy zvládli

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
2. 5. 2021 13:00 Sdílej:

Další kolo Sazka eLEAGUE, další várka pořádného Counter-Striku. Nedělní soutěžení vykopli Entropiq s eSubou, Sinners následně zdemolovali eEriness MARVO. Enterprise přehráli Cryptovu, den ukončil zápas mezi Brute a Sampi, kteří si body rozdělili.

Entropiq - eSuba 2:0 (16:12, 28:25)

Dlouhou dobu držela eSuba otěže zápasu, na své teroristické straně dokonce vedla 9:6 a do druhé poloviny šla v roli vedoucího celku. Jenže Entropiq naprosto ovládli druhou půli a eSuba stačila jen na 12 kol.

Následoval maraton na Infernu. Týmy se tahaly o každé kolo, celý zápas nakonec došel do prodloužení. A neskončilo u jednoho overtimu. Entropiq vyhráli druhou mapu 28:25!

Muž zápasu: Lukáš „capseN“ Koláčný

Sinners - eEriness MARVO 2:0 (16:5, 16:5)

Jednostranná dominance. Sinners dovolili eEriness MARVO pouhých deset kol, česká jednička Counter-Striku svému soupeři nedala šanci. 2:0, eEriness MARVO stále čekají na svůj první bod a Sinners si zajistili první místo i po třetím kole.

Muž zápasu: Tomáš „oskar“ Šťastný

Enterprise - Cryptova 2:0 (16:11, 16:5)

Překvapení na Trainu nahradila jednoznačná jízda Enterprise na Vertigu. Netradiční veto slibovalo zajímavou podívanou, což potvrdil Train. Dlouhou dobu Cryptova zlobila, nakonec se ale Enterprise utrhli a mapu dotáhli do vítězného konce.

Na Vertigu to byla jiná pohádka, Cryptova od začátku nestíhala. Enterprise byli lepší, přesnější, a vítězní.

Muž zápasu: Robert „manguss“ Kasper

Brute - Sampi 1:1 (16:12, 9:16)

Poslední špíl celého dne sliboval vyrovnaný zápas dvou týmů, které prožívají rozdílné období. Sampi jsou zatím za očekáváním, Brute svými výkony překvapují.

Důležitý zápas nakonec skončil dělbou bodů. Brute ukázali silné Vertigo, Sampi pak bez větších problémů ovládli Vertigo.

Muž zápasu: Richard „queztone“ Strnátko