Sazka eLEAGUE Dota 2 Článek

SOUHRN: 4. kolo Dota 2. Hippomaniacs mají dvě výhry, Lutea si poradila s Brute

maa
15. 5. 2021 12:30 Sdílej:

4. KOLO DOTA 2 | Druhá polovina základní části Sazka eLEAGUE v Dotě 2 je tady a nezvykle se hrálo již od ranních hodin. Hippomaniacs to ale nezaskočilo a připsali si dvě výhry, Lutea si pak v závěru dopoledne poradila s Brute. 

Inae. Rozbíječi - Hippomaniacs 0:1

Tohle rozhodně nebylo tak jednoznačné, jak se předpokládalo. Rozbíječi předvedli skvělý výkon, za který se rozhodně stydět nemusí a v první polovině zápasu dokonce tahali za delší část provazu. Jenže stačila jedna chyba a zkušení Hippomaniacs převzali otěže do svých rukou.

Rozbíječi - Brute 1:0

Po prohře nad Hippomaniacs si Rozbíječi připsali cennou výhru. Nenechali se první porážkou zastavit a předvedli rovněž dobrý výkon, který jim tentokrát na výhru stačil.

Hippomaniacs - Lutea 1:0

Soupeře nepodcenili a nedali mu takřka žádnou šanci. Hippomaniacs jasně ukázali, proč jsou v tomto zápase favoritem a Luteu od začátku do konce přehrávali. Připsali si tak další cennou výhru.

Lutea - BRUTE 1:0

Lutea šla do zápasu už s jemnou převahou, protože si v pickovací fázi zvolila přeci jen o něco lépe. Brute se o něco horší pick snažili zachránit změnou linek a rotováním, ale nakonec to nestačilo. Rozhodly zejména dvě porážky v týmových fightech, ve kterých byla Lutea úspěšnější.