Článek Souboj federálních lídrů. Esport tým Sparty se utká s Trenčínem ve hře FIFA

Souboj federálních lídrů. Esport tým Sparty se utká s Trenčínem ve hře FIFA

iSport.cz

26. 2. 2019 20:34

Fotbalová Sparta bojuje nejen na trávnících, ale také na konzolích. Stala se prvním českým profesionálním klubem, který se zapojil do stále populárnějšího esportu. Její tým, který se soustředí na simulaci FIFA 19, čeká přátelský souboj se slovenským Trenčínem. Sledovat jej budete moct živě, vysílání proběhne na platformě Twitch.tv.

To, že se vody na naší scéně hry Fifa 19 začínají vířit, není žádnou novinkou. První dva sportovní kluby AC Sparta Praha a AS Trenčín, které se rozhodly do světa esportu nebojácně vtrhnout, jsou již jasnými leadery ve svém oboru a pomáhají posouvat dění kupředu. Nyní si záměrně změří síly, utkají se v rámci přátelského duelu.

Celé klání se bude skládat z celkem 9 utkání. Hráči proti sobě křížem nastoupí ve formátu BO2. Každé utkání představuje jeden bod do celkového skóre. Po 8mi zápasech 1V1 dojde k poslednímu jednomu matchi 2V2. Kromě 2V2 zápasu budou hráči soupeřit se svými FUT mančafty, takže se můžeme těšit na nejvyšší kvalitu formy všech aktérů.

eSport tým Sparty Praha se utká s výběrem AS Trenčín • Foto Sparta Esports

Zvítězí Sparťani Emerickson a The Johny nebo Doli2000 a Doli97 za AS Trenčín? To se dozvíme už 27. 2., kdy se souboj uskuteční. Diváci jej budou moci sledovat od 18.00 na Twitchi ACS.

Související články