Slovenský stoper mezi nejlepšími a nejrychlejšími ve FIFA 22!
Článek Slovenský stoper mezi nejlepšími a nejrychlejšími ve FIFA 22!

Slovenský stoper mezi nejlepšími a nejrychlejšími ve FIFA 22!

njc

13. 9. 2021 16:00

Titul nejlepšího hráče českého a slovenského fotbalu ve FIFA by měl i nadále patřit Milanu Škriniarovi. Slovenský reprezentant a obránce hájící barvy Interu Milán bude ve FIFA 22 ohodnocen ratingem 86. Co je však hlavní, je jeho až neskutečný posun, co se týče rychlosti.

26letý stoper by měl od začátku patřit mezi meta karty. Zdá se, že EA Sports přidávají velkému množství obránců na rychlosti, poté co přišel nerf na krajní obránce hrající místo stoperů. Jenže takový boost, jaký dostal Milan Škriniar, se jen tak nevidí.

Ve FIFA 21 se slovenský borec pohyboval v rozmezí 69-74 pace, ve FIFA 22 bude na své základní zlaté kartě mít rychlost 80! Okamžitě tak vypálí mezi nejpoužívanější stopery Serie A a na začátku si za jeho kartu hráči připlatí.

K rychlosti můžeme přidat jeho parádní obranné schopnosti a velikou sílu a vyjde nám top hráč. Takového stopera Seria A nutně potřebuje a uvidíme, zda se podobného vylepšení dočkají i další střední obránci z italské ligy.

Pro srovnání - s 80 pace by byl Milan Škriniar ve FIFA 21 druhým nejrychlejším stoperem ze Serie A (prvním je Kostas Manolas).

Pomalu se zároveň rýsuje obrovsky silná stoperská dvojice pro začátek FIFA 22. Slovenský špíler sice bude o něco dražší, s Fikayem Tomorim (82 pace) však vytvoří luxusní stoperskou dvojici.

Co se týče slovenských a českých fotbalistů, zde by neměl mít obránce Interu Milán konkurenci. Tomáš Souček se sice s největší pravděpodobností posune po skvělé sezóně vzhůru, jen těžko však očekávat vylepšení o pět bodů. Dalším potenciálním vyzyvatelem o česko-slovenský trůn je Martin Dúbravka. U něj se ale nedá posunutí na 86 rating očekávat.

 

Související články