Sinners vs. Fnatic! Češi narazí na cestě za Majorem na světové hvězdy
Counter-Strike: Global Offensive Článek Sinners vs. Fnatic! Češi narazí na cestě za Majorem na světové hvězdy

Sinners vs. Fnatic! Češi narazí na cestě za Majorem na světové hvězdy

njc

13. 9. 2021 10:40

Když otevřete výčet největších organizací v historii Counter-Striku, tým Fnatic bude jistě mezi prvními. V posledních letech to sice není taková sláva, teď ale prochází tým obrozením a pomalu znovu míří mezi elitu. Další štací je IEM Fall, první překážkou bude pro švédsko-britskou sestavu momentálně 19. tým světa - Sinners.

Je to první krok k úspěšné kvalifikaci na první Major po dvou letech. Každý se chce zúčastnit největší soutěže v historii Counter-Striku, svou šanci nehodlají promarnit ani Sinners. Jejich cesta je sice dlouhá a náročná, rozhodně však ne ztracená.

První štací je pro libereckou organizaci kvalifikace na IEM Fall. Z té postupuje dvanáct z šestnácti celků, šance je tak veliká. Hned první špíl odehrají Sinners proti Fnatic, kteří se v nové sestavě zvedají a předvádí slušné výkony. Nic jednoduchého pro českou pětici.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Cesta na Major. Šance je reálná, postup však bude náročný

Pokud by se snad Sinners nepodařilo zdolat silného soupeře, nemusí hráči ani fanoučci zoufat. Každý celek, který v prvním kole prohraje, dostane ještě jednu šanci v lower bracketu. V něm už by česká skvadra zaváhat neměla.

Zápas Sinners vs. Fnatic se odehraje 14. září od 17:30. 

Zdroj: esport.sazka.cz

Související články