SINNERS sáhli poprvé v historii po slovenském hráči. AJTT s mangussem nevyšli, přichází Zero!
Counter-Strike: Global Offensive Článek SINNERS sáhli poprvé v historii po slovenském hráči. AJTT s mangussem nevyšli, přichází Zero!

SINNERS sáhli poprvé v historii po slovenském hráči. AJTT s mangussem nevyšli, přichází Zero!

15. 7. 2022 14:42

„Patrik je chytrý, obětavý a zkušený člověk, díky kterému se věřím dostaneme zpět do TOP30," nešetří slova chváli CEO SINNERS Moritz Straube. Zkušený slovenský player Patrik "Zero" Žúdel přichází do CS:GO sestavy hříšníků jako náhrada za Neofraga, který před časem odešel do ambiciózního týmu OG. Přitom nechybělo mnoho a u české jedničky mohl zakotvit AJTT.

Náhradou za Adama Zouhara měl být hned z kraje AJTT, nicméně jednání nedopadla kvůli finančním neshodám s týmem Entropiq. Dále bylo ve hře i jméno manguss, ale ani tady nám cena nedávala smysl, uvedla organizace SINNERS v tiskovém prohlášení. Třiadvacetiletý Slovák z GamerLegion Patrik "Zero" Žúdel už vyšel.

„Po odchodu NEOFRAGA jsme museli jednat velmi rychle. Naštěstí jsme udělali dobré rozhodnutí a zkusili to s Tomkeejsem. Bylo to takové fun období, které za nás dobře dopadlo,“ řekl k celé situaci Moritz "Askadar" Straube, CEO SINNERS Esports.

Chceme nadále posouvat CZ/SK scénu. Proto pro nás bylo tak důležité nemít importa. Máme tu talenty, které bychom chtěli uplatnit na mezinárodní scéně. Jednali jsme se třemi CZ/SK organizacemi, ale velmi rychle jsme pochopili, že to nevyjde kvůli nepochopitelné cenotvorbě druhých stran," řekl Straube.

Zero přináší zkušenosti z Majoru i univerzálnost

"Jelikož chceme mít CZ/SK sestavu, zkusili jsme zapátrat do mezinárodních týmů. První jméno bylo samozřejmě Zero. Jde o hráče, který má zkušenosti s Majorem a je neuvěřitelně vyspělý jak ve hře, tak i mimo ni," říká CEO SINNERS

„Patrik je chytrý, obětavý a zkušený člověk, díky kterému se věřím dostaneme zpět do TOP30. Navíc je schopný hrát na všech pozicích, což v této chvíli nesmírně potřebujeme,“ dodal Straube.

(zdroj vizuálního obsahu SINNERS.gg)

Související články