Sinners dělí od Majoru jedna výhra! Entropiq musí na RMR zabrat
Counter-Strike: Global Offensive Článek Sinners dělí od Majoru jedna výhra! Entropiq musí na RMR zabrat

Sinners dělí od Majoru jedna výhra! Entropiq musí na RMR zabrat

David Randuška

22. 4. 2022 13:10

Druhým hracím dnem pokračoval v rumunské Bukurešti Regional Major Rankings (RMR). Česká jednička Sinners dokázala podruhé vyhrát a se zápasovou bilancí 2:1 hříšníkům stačí vyhrát už jen jediný duel. Možnosti budou mít dvě. Entropiq těsně podlehl týmu Anonymo a se zápornou bilancí 1:2 teď musí dva nadcházející matche ovládnout. Další klání už budou ve formátu bo3.

Sledujte Major a RMR 2022 • Foto Sazka eLEAGUE

Entropiq mají po třech duelech na RMR bilanci na 1:2. Což je velmi nekomfortní situace. Naděje ale pro ně stále existuje. Teď už ale musí nickelback a spol. vyhrát oba následující zápasy - jinak pro ně cesta na Major skončí v Bukurešti.

Anonymo si smlsi na Entropiq stejně jako předtím senzačně nad G2 Esports. Entropiq ztrácel, v závěru ale mohutně dotahoval. Nakonec se přiblížil na rozdíl 14:15 a vypadalo to, že se posune zápas do overtime. Jenže v rozhodující 1v1 měli větší štěstí Anonymo. 

Krasojízda Sinners

Sinners rozehráli duel s Team Spirit. Česká jednička skvěle vstoupila do RMR, když porazila tým z TOP třicítky hltv HEET. Potom ale hříšníci podlehli dánským Copenhagen Flames. Ruský tým Spirit na turnaji prohrál nejprve s ENCE, pak porazil ASG. 

Na mapě Nuke to byla ale krasojízda českého týmu. Hráči Spirit vůbec nevěděli jak reagovat a než se nadáli, prohrávali už o dvojciferný počet bodů. Ke konci ještě nějaká kola uhráli, ale Sinners si vše pohlídali. ZEDKO navíc předposlední kolo klání pobavil diváky dvěmi přesnými ranami z pistolky do hlav nic netušících Spirit

Český tým porazil ruské vyzyvatele 16:6 a je blízko vysněnému postupu na PGL Major. Už zítra si může zajistit vstupenky na turnaj v Antverpách. Stačí vyhrát proti týmu se stejnou bilancí na bo3.

Související články