Článek Shattered Web je u konce. Valve představilo Prisma 2 Case a změnu v komunitních mapách

Shattered Web je u konce. Valve představilo Prisma 2 Case a změnu v komunitních mapách

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

1. 4. 2020 09:40

V noci na dnešek přišlo Valve s novým updatem. Hlavní novinkou je Prisma 2 Case. Ta přináší 17 nových skinů pro různé zbraně. Dále skončila po více jak čtyř měsících operace Shattered Web.

Jak si dlouho očekávaná operace vedla?

Přinesla obří novinku v podobě skinů na charaktery ve hře, dále se Valve inspirovalo u dalších vývojářů a vložilo do operace tzv. pass. Hráči tak mohli pomocí splněných misí získat odměny. Těm, kteří splnili všechny možné mise, se z 99% vrátily peníze. Jenže narozdíl od Operace Hydra, mise s příběhem byly pouhopouhé dvě (první a poslední).

Counter-Strike: Global Offensive • Foto Valve

Pro většinu to bylo obří zklamání a Operation Shattered Web se tak nezapíše do historie Counter Strike: Global Offensive příliš pozitivně.

S ukončením mise přišla také nová bedna se skiny. Prisma 2 Case již po několika hodinách patří mezi oblíbence CS:GO komunity. Jediné zklamání je v oblasti nožů, kde nebyla zaznamenána jediná novinka.

Ani tohle však nekazí celkové nadšení, které jak můžete sami posoudit, je oprávněné.

Poslední hlavní změnou v novém updatu je příchod dvou nových komunitních map: Anubis a Chlorine.

Obě mapy byly vybrány z populární soutěže Mapcore, kde se tentokrát snažili vývojáři zachytit exotickou atmosféru ze všech oblastí světa. Vítězem se stal Anubis, hned za ním se umístil Chlorine.

Je tak jisté, že o kvalitu nebude nouze. Místo uvolnili novým mapám Studio a Breach.

O soutěži se můžete více dozvědět zde: