Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Článek

Sazka Fantasy přijde na play off s novým turnajem, bojuj o parádní ceny!

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
9. 6. 2021 13:50 Sdílej:

Sazka Fantasy se během jarního splitu stala neodmyslitelnou součástí Sazka eLEAGUE v Counter-Strike: Global Offensive. První turnaj končí společně se základní části, hned v play off se ale fanoušci mohou těšit na další Sazka Fantasy CS:GO o hodnotné ceny!

Samostatný turnaj k play off jarního splitu je otevřený od 9. června, sestavy na 1. kolo (čtvrtfinále) mohou hráči skládat do čtvrtka 17.6. Soutěž se odehraje ve třech kolech, celkově si manažeři fantasy celků mohou přijít na 34 000 Kč!

Fanoušci se mohou těšit i na jiné než finanční odměny. Během Sazka Fantasy CS:GO play off turnaje bude mezi soutěžící rozděleno patnáct triček Sazka eLEAGUE, celkový vítěz pak ještě navíc dostane pozvánku na podzimní split do studia Sazka eLEAGUE!

Systém Sazka Fantasy CS:GO zůstává stejný. Budget 100 milionů, ze kterého musí hráči postavit sestavu o pěti střelcích (pokud se tedy chtějí vyhnout postihu). Každý má svou roli -  entry fragger, sniper, headshot master, pistol guru a bomb specialist. 

Na nový turnaj je třeba si založit zbrusu novou sestavu na webové stránce sazkafantasy.isport.blesk.cz. Připoj se k téměř sedmi tisícům fanoušků v Sazka Fantasy a hraj o luxusní ceny!

Související články