Sazka eCUP: Finále pro SINNERS! Tomkeejs uzavře kapitolu, dál už hříšníci půjdou s novou posilou
Counter-Strike: Global Offensive Článek Sazka eCUP: Finále pro SINNERS! Tomkeejs uzavře kapitolu, dál už hříšníci půjdou s novou posilou

Sazka eCUP: Finále pro SINNERS! Tomkeejs uzavře kapitolu, dál už hříšníci půjdou s novou posilou

David Randuška

13. 7. 2022 19:44

SINNERS zvítězili nad eSubou 2:1 a podívají se do finále čtvrtmilionového turnaje Sazka eCUP. Zároveň ale podle vyjádření organizace na sítích to bude poslední štace trenéra tomkeejse, který dočasně nahradil volné místo za NEOFRAGa, jenž se upsal ambicióznímu projektu v OG.

Tomáš "tomkeejs" Tomka si sice v semifinále proti eSubě připsal negativní bilanci 45 killů a 55 smrtí, jinak ale SINNERS jako zástup za Adama Zouhara pomohl k významným vítězstvím, ostatně včetně tour po Sazka eCUP. 

Hříšníci hned po vítězném duelu komunikovali na svých sítích jasně: "Poslední krok chybí k tomu zakončit naši coachPEEK éru zlatem." Tomkeejs se tak pokusí napsat zlatou tečku za svým působením v roli hráče. Krátce nato bychom se mohli dočkat oznámení posily.

Nenechte si ujít:    

Vítězství nad eSubou 

SINNERS nejprve nezvládlo dění na mapě Mirage a museli otáčet vývoj semifinálového duelu. A to se jim povedlo - na Ancientu vydolovali vítězství 16:14 a decider zvládli s větším přehledem, když dovolili eSubě jen osm kol. 

Tradičně dobře pálil forsyy, který končil zápas s ratingem 1.33, modrokrevným nepomohl ani kvalitní výkon zur1se. Přesto ale eSuba může odcházet se vztyčenou hlavou, zvlášť poté, co si jí povedlo vyřadit Dynamo Eclot. A navíc se ještě mohou porvat o bronzovou medaili.

(zdroj náhledového obrázku: Last Duel, the Movie)

Související články