Sazka eLEAGUE Článek

Sampi vítají nové tváře, ambasadory se stávají Bára Votíková a Jakub Destro

njc
8. 6. 2021 18:00 Sdílej:

Dvě známé tváře českého internetu spojuje především jedna věc - tvorba videí na YouTube. Česká fotbalová reprezentantka Bára Votíková má za sebou přes 470 tisíc sledujících, Jakub Destro přibližně polovinu. Dalším pojítkem těchto tvůrců se stává esportová organizace Sampi.

Bára Votíková a Jakub Destro budou se značkou spolupracovat na tvorbě originálního obsahu pro více než 1,4 mil. fanoušků napříč svými platformami.

„Jsem nesmírně ráda, že se mohu stát součástí předního esportového týmu v Česku. Ráda hraju hry, miluju sport a se zakladatelem Sampi, Jakubem Janktem, nás spojuje i láska ke Slavii - Team Sampi byl proto jednoznačnou volbou,“ říká k nové spolupráci fotbalistka reprezentující pražskou Slavii.

Nadšení s Votíkovou sdílí také Jakub Destro. „Team Sampi sleduji už dlouho, jako jeden z mála českých týmů sklízí úspěchy i na evropské scéně. Možnost stát se součástí skutečně profesionálního týmu a pravidelně tvořit obsah s jeho hráči je skvělá nejen pro mě, ale i mé diváky,“ těší youtubera známého především díky videím v oblasti mobilních her.

Související články