Rošáda zkušených lídrů a změny na trenérských postech. OG a G2 dokončili personální změny
Counter-Strike: Global Offensive Článek Rošáda zkušených lídrů a změny na trenérských postech. OG a G2 dokončili personální změny

Rošáda zkušených lídrů a změny na trenérských postech. OG a G2 dokončili personální změny

Kateřina Sauerstromová

24. 1. 2022 21:00

Výměna in-game lídrů mezi dvěma klíčovými celky CS:GO scény byla dokončena.

Srbský hráč Nemanja „nexa“ Isaković převezme otěže OG od Aleksiho “Aleksib” Virolainena, finského hráče, který místo něj povede G2.

Nexa se k G2 přidal v září 2019. Spolu s Nemanjou “huNter-” Kovačem pomohli týmu překonat náročnou proměnu z francouzské sestavy na evropskou. Osmkrát se tým dostal až do grand finále, ani jednou ale bohužel nedosáhl na titul, což je bohužel smutná tečka za více než dvouletým působením srbského hráče v G2.

Ve snaze vylepšit výsledky z předchozí nevydařené sezony se k týmu mimojiné přidává bývalý trenér celku BIG, Alexander „kakafu“ Szymanczyk, na pozici asistenta trenéra. Stane se tak pravou rukou Caspera “ruggah” Due.

I v G2 se odehrály zásadní změny. Kromě již zmíněného příchodu Aleksiho “Aleksib” Virolainena přichází i legendární Rémy „XTQZZZ“ Quoniam. Francouzský trenér je známý především z Team Vitality, kde během tří let na pozici trenéra dokázal tým posunout mezi nejlepší celky na světě. Nyní může stejnou magii předat i G2.

Nové sestavy obou týmy můžeme sledovat v akci na blížícím se BLAST Premier Spring Groups.

Zdroj: hltv.org

Související články