Role favoritů splněna. Sinners zkrotili Dark Tigers a nabudili se na blížící RMR
Counter-Strike: Global Offensive Článek Role favoritů splněna. Sinners zkrotili Dark Tigers a nabudili se na blížící RMR

Role favoritů splněna. Sinners zkrotili Dark Tigers a nabudili se na blížící RMR

David Randuška

17. 4. 2022 18:09

Obhájci titulu v CS:GO Sazka eLEAGUE Sinners neklopýtli ani podruhé v jarním splitu a opět "zahráli" roli jednoznačných favoritů na výbornou. Tentokrát před nimi padli Dark Tigers. Hříšníci vítězí dvakrát 16:7.

Sinners už ve čtvrtek čeká proti HEET vstup do RMR k PGL Majoru v belgických Antverpách.

V generálce na prestižní turnaj se utkali s Dark Tigers a podle papírových předpokladů to byla jednostranná záležitost. Sinners zkrotili slovenské tygry na mapách Inferno a Overpass dvakrát 16:7 a před cestou do rumunské Bukurešti tak mohou mít čistou hlavu. 

Každý zápas na RMR bude těžký, říká Zedko

"Je těžké proti nám teď hrát, zejména na mapě Inferno, na které si strašně věříme. Měli jsme hodně open fragů a s tím se hraje dobře. Kdyby si oni (Dark Tigers, pozn. red.) pohlídali naše agrese, tak věřím tomu, že to bude úplně o něčem jiném," zhodnotil za vítězné Sinners Jindřich "ZEDKO" Chyba. 

Zedko mluvil také o nadcházejícím RMR v Bukurešti. Sám atmosféru vrcholného evropského turnaje zažil dvakrát. Mezinárodní konfrontace je pro něj výzva. "Těšíme se moc a doufáme, že předvedeme to pravé," řekl. "Bude to určitě těžké a bereme to jako výzvu. Každý zápas bude těžký," uzavřel.

Související články