Counter-Strike: Global Offensive Článek Revoluce v Counter Striku již dnes? Nečekejte zázraky, říká McVicker

Revoluce v Counter Striku již dnes? Nečekejte zázraky, říká McVicker

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

13. 5. 2020 08:00

Největší téma posledních týdnů týkající se Counter-Strike: Global Offensive je Source 2. Nový engine by mohl podle Tylera McVickera z Valve News Network přijít již dnes, 13.5. McVicker dále upozorňuje, že bychom neměli být příliš natěšení. Změny, které přinese Source 2, nebudou tak velké a revoluční, jak si mnozí představují. 

VNN je jedním z nejlepších zdrojů, co se týče novinek ohledně Valve her. A dle McVickera, hlavní osobnosti VNN, bychom se mohli dočkat jednoho z největších upadtů v historii Counter-Strike: Global Offensive. 

Source 2 engine přinese mnoho pozivit, ale také mnoho negativ. Největší změnu, kterou hráči od nového enginu očekávali, byly zlepšené grafiky. „Přibližně 95% grafik zůstane stejných,“ prohlásil McVicker během svého live streamu. „Dust 2 nebude nijak výrazně graficky upravený, některé mapy by se ale menšího updatu dočkat mohli,“ doplňuje. 

Dust 2 se velkých změn nedočká • Foto counter-strike.net

Většina hráčů žádné velké změny nepocítí. Nejvíc ovlivněná bude komunita tvůrců map. Pro ty bude práce po novém updatu mnohem jednodušší. Co ale pro ostatní? „Source 2 CS:GO by mohl být pouze horší verzí Source 1 CS:GO,“ varuje McVicker své diváky. 

Source 2 by mohl projít open betou, která by mohla trvat měsíce. K tomu by se mohl přidat oddělený matchmaking pro hráče Source 1 a Source 2, což by výrazně zvýšilo čas čekání na hry. 

Související články