Rekordní oskar! Sniper Sinners odehrál neuvěřitelnou sérii s luxusním K/D
Counter-Strike: Global Offensive Článek Rekordní oskar! Sniper Sinners odehrál neuvěřitelnou sérii s luxusním K/D

Rekordní oskar! Sniper Sinners odehrál neuvěřitelnou sérii s luxusním K/D

njc

31. 8. 2021 15:00

O tom, že Tomáš „oskar“ Šťastný patří mezi nejlepší hráče Sazka eLEAGUE, nemůže být pochyb. Jenže ve druhém kole proti eEriness MARVO předvedl výkon, který nemá v historii Sazka eLEAGUE obdoby.

Největší debakl za více než tři splity Sazka eLEAGUE a zároveň nejlepší statistický výkon jedince. V úvodním špílu druhého kola se utkali trojnásobní šampioni Sinners s posledními eEriness MARVO a bylo jasné, že tohle pro eEriness MARVO nebude vůbec jednoduchý zápas.

Předpovědi se od začátku ukázaly jako pravdivé. Sinners nepovolili na Infernu svému soupeři ani jedno kolo, na druhé mapě pak pouhá čtyři. Hráči liberecké organizace měli zápas pod naprostou kontrolou, týmově i individuálně byli na jiném levelu.

Jenže oskar byl ještě výš. Během 36 kol zabil 43 nepřátel a sám zemřel pouze osmkrát! Sečteno podtrženo, Tomáš Šťastný dosáhl na 5,38 K/D, což je o parník rekord Sazka eLEAGUE.

Další zápas v lize odehrají Sinners v neděli 5. 9. od 17:45 proti Enterprise. Přímý přenos sledujte na twitch.tv/eleaguecz.

Související články