Red Bull Flick: Světové hvězdy padly, šampionem je finský tandem Puteli & 8Juho8
Counter-Strike: Global Offensive Článek Red Bull Flick: Světové hvězdy padly, šampionem je finský tandem Puteli & 8Juho8

Red Bull Flick: Světové hvězdy padly, šampionem je finský tandem Puteli & 8Juho8

David Randuška

20. 11. 2022 23:00

Ani m0NESY, ani cadiaN. Hvězdy týmů jako Spirit, Heroic, OG, G2 Esports nebo Copenhagen Flames se musely sklonit před kvalifikanty z Finska. Grand Finále Red Bull Flick bylo v režii "amatérských" dvojic. Puteli a 8Juho8 si poradili s polskými vyzyvately raks0n a mati.

Novopečení vítězové si z Kodaně odvezou štědré prize money ve výši 20 tisíc eur. To je velmi příjemná "injekce" k rozvíjení kariér obou Finů. Oba dva patří do sestavy Kuusamo. Otázkou je, zda je úspěch na Red Bull Flick posune dál nebo jim otevře dveře do nějaké z větších organizací. 

Poláci raks0n s matim podlehli severské dvojici nejprve ve finále Upper Bracketu. Tím spadli do spodní části pavouka, kde ale úspěšně přemohli dvojici Team Spirit, kterou tvořili w0nderful magixx. Právě tento rusko-ukrajinský tandem tak došel z profesionálních týmů nejdál. 

Spoluhráči Adama Zouhara z OG flameZ & F1KU skončili v semifinále Lower Bracketu. Odnesli si ale skalpy Copenhagen Flames nebo Heroic.

Související články