Sazka eLEAGUE Dota 2 Článek

SOUHRN: Epickou bitvu ovládli Hippomaniacs, eSuba si spravila chuť na Rozbíječích

maa
17. 4. 2021 18:15 Sdílej:

Je to tady! Letošní ročník Sazka eLEAGUE v populární hře Dota 2 odstartoval prvními zápasy jarního splitu. Dvě výhry se jako jedinému podařilo vybojovat Hippomaniacs, po jedné výhře pak bere eSuba a Lidovej Gaming.

Hippomaniacs – eSuba 1:0

První zápas jarního splitu nabídl reprízu loňského finále mezi Hippomaniacs a eSubou. Oba týmy předvedly naprosto vyrovnanou a epickou bitvu, kdy se šance na vítězství přelévaly z jedné strany na druhou. O něco úspěšnější nakonec byli hráči Hippomaniacs, kteří po 57 minutách donutili soupeře k napsání GG. 

Muž zápasu: Vojtěch „CURRY“ Novák

eSuba - Inae. Rozbíječi 1:0

Po prohře s Hippomaniacs si eSuba spravila chuť na Rozbíječích, snadnou práci ale rozhodně neměla. Soupeř s nimi dlouho držel krok, v závěru však doplatil na pár chyb.

Muž zápasu: Adam „Ade“ Koníček

Lidovej Gaming - Hippomaniacs 0:1

Nebylo to vůbec jednoznačné! Lidovej Gaming proti favoritovi předvedl vskutku parádní výkon a dlouho se držel v sedle. Nakonec se ale Hippomaniacs přeci jen nenechali zaskočit a hru otočili ve svůj prospěch. Připsali si tak na úvod druhou cennou výhru.

Muž zápasu: Pavel „Mambos“ Beneš

Inae. Rozbíječi - Lidovej Gaming 0:1

První kolo jarního splitu uzavřel další napínavý zápas. Rozbíječi i Lidovej Gaming v prvních zápasech prohráli a chtěli si zlepšit náladu, ve vzájemném souboji však mohl vyhrát jen jeden z nich, tím uspěšnějším byli nakonec hráči Lidového Gamingu.

Muž zápasu: Jakub „Huty“ Huták