pri-zapase-ho-pokousal-pes-i-tak-pomohl-svemu-tymu-k-vitezstvi
Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Novinky

Při zápase ho pokousal pes, i tak pomohl svému týmu k vítězství

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
3. 8. 2020 11:30 Sdílej:

Hráči se při delším hraní mohou potýkat s různými problémy. Únava, bolesti hlavy a rukou... Jenže to, co se stalo jednomu z reprezentantů celku CR4ZY, se jen tak nevidí. Během přestávky mezi mapami musel od počítače odejít. Co se mu přihodilo, se navždy zapíše do historie CS:GO jako jedna z největších bizarností.

Ukrajinští borci z CR4ZY se v mači na turnaji Nine to Five 2 utkali proti lvlUP. První mapu po obřím dramatu vyhráli 28:25. Podle kouče tohoto týmu, Ivana „Johnta“ Shevtsova, byl jeden z jeho svěřenců pokousán před druhou mapou psem.

Kuriózní příhoda hráče nezastavila a ten se vrátil zpět do série a pomohl svým spoluhráčům k vítězství. 

Jméno pokousaného špílera není známo, stejně tak jako nevíme, jak závažné bylo zranění. Pokud šlo o domácího psa, dá se návrat na server pochopit a zranění pravděpodobně nebylo nikterak vážné. Ani zde však nemáme více informací. 

Faktem zůstává, že nejmenovaný plejer zatnul zuby a pomohl svému celku k parádnímu vítězství v sérii, která trvala přes čtyři a půl hodiny! Pro borce z eSuby a Gunrunners jde sice o běžná čísla, pro nás obyčejné smrtelníky je taková porce téměř nepředstavitelná.

Související články