PREVIEW Sazka eLEAGUE: Utkají se SINNERS s Entropiq, ENTERPRISE se můžou dostat na 2. místo
Counter-Strike: Global Offensive Článek PREVIEW Sazka eLEAGUE: Utkají se SINNERS s Entropiq, ENTERPRISE se můžou dostat na 2. místo

PREVIEW Sazka eLEAGUE: Utkají se SINNERS s Entropiq, ENTERPRISE se můžou dostat na 2. místo

David Randuška

21. 9. 2022 14:50

Středeční program Sazka eLEAGUE nabízí dva zápasy. Od 16:00 se můžete těšit na šlágr kola mezi dosud neporaženými SINNERS a slibně vypadající sestavou Entropiq Prague. V sedm večer se ke slovu dostanou ENTERPRISE, kteří se v případě vítězství nad Inside Games dostanou na druhé místo - pravděpodobně ale jen dočasně.

SINNERS zatím v podzimním splitu ani jednou nezaváhali a jsou v čele tabulky. Duel s Entropiq Prague je ale zastihne po porážce s ENTERPRISE na MČR Tour v Praze. Zvládnou Pražané v čele s Filipem "AJTT" Dolenským překvapit favorita a urvat alespoň mapu? 

Právě pro zmíněného AJTTa může mít zápas speciální příchuť. Poté co nevyšel jeho přestup k hříšníkům, zůstal v Entropiq a není tajemstvím, že po půlroční pauze si tenhle šikovný rifler přál změnit dres. Předvede se proti nejsilnějšímu českému celku? 

Před šesti dny Entropiq nestačili v CCT Central Europe Series na eSubu. Naopak SINNERS náročné zápasy zvládli. V jaké formě se předvedou obě skvadry můžete zjistit už od 16:00 na našem twitchi

ENTERPRISE chtějí "přespat" na druhém místě

Od sedmi hodin půjdou na věc ENTERPRISE, kteří by si měli v pohodě poradit s outsidery ligy Inside Games. V porážky Entropiq a naopak vítězství EP se sestava s IGL Deyvidem "h4rn" Benchevem posunou na druhou příčku splitu.

Tam ale nemusí vydržet dlouho. Oproti eSubě budou mít na kontě o dva zápasy více. Dokáží modrokrevní tenhle případný deficit zvrátit a vyšplhat na druhou pozici? Ve čtvrtek v 16:30 budou mít možnost proti Cryptově.

Připomínáme, že umístění na prvních dvou pozicí je nesmírně důležité, protože týmům dává okamžitou jistotu účasti na offline eventu For Games.

Související články