PREVIEW Sazka eCUP: eSuba po vítězství nad Eclot prověří SINNERS. Cryptova se utká s ENTERPRISE
Counter-Strike: Global Offensive Článek PREVIEW Sazka eCUP: eSuba po vítězství nad Eclot prověří SINNERS. Cryptova se utká s ENTERPRISE

PREVIEW Sazka eCUP: eSuba po vítězství nad Eclot prověří SINNERS. Cryptova se utká s ENTERPRISE

David Randuška

13. 7. 2022 15:15

Dnes nás čekají další semifinálové matche čtvrtmilionového Sazka eCUP. Překvapivě do se budou týkat i eSuby, která porazila jednoho z favoritů na celkové prvenství Dynamo Eclot. Další na "výplatní pásce" jsou SINNERS. Pozlobí je modrokrevní? Začínáme v 16:00. Poté bude následovat duel Cryptovy s ENTERPRISE.

Ve čtvrtfinále mezi eSubou Dynamem Eclot jsme se dozvěděli vítěze až v decideru. Předtím blogg1s a spol. ovládli Vertigo, načež pardubický celek kontroval triumfem na mapě Mirage. Třetí rozhodující dějství se odehrálo na Overpassu. 

Nutno podotknout, že Ecloti nehráli v plné palebné síle. Nově v sestavě byli BOROS a fleav z Budapest Five. Týmu chyběl nadaný awp hráč Capsen Fida

SINNERS se s Outsiders přetahovali dvakrát v overtimu

Asi o největší překvapení v dosavadním průběhu Sazka eCUP se postarali Outsiders23, kteří sice vypadli, ale SINNERS pořádně zavařili. V obou případech urvali hříšníci mapu až v prodloužení. 

Outsideři, jejichž kostru tvoří hráči z Orde Samurai, využili naplno moment překvapení a na T straně v první polovině úvodní mapy kralovali. Forsyy a jeho kolegové ale překvapení nedovolili. Teď je nicméně čeká těžší soupeř v podobě eSuby.

SEMIFINÁLE MEZI SINNERS A ESUBOU SLEDUJTE ŽIVĚ NA NAŠEM STREAMU

  • startujeme v 16:00  

Cryptova vyřadila Entropiq. Utká se s ENTERPRISE

Skvěle po oznámení posil včetně přesného snipera beryhoP si vede v Sazka eCUP tým Cryptovy. Ostravští borci si ve čtvrtfinále vyšlápli na bronzového medailistu jarního splitu Entropiq Prague. Pražské organizaci uštědřili nekompromisní K.O. hlavně na druhé mapě Mirage, kdy jí povolili jen čtyři roundy.

Fantasticky střílel již zmiňovaný Martin "beryP" Beránek, který si po oznámení nové soupisky Sampi hledal angažmá. A tenhle tah se Cryptově - jak to zatím vypadá - velmi vydařil. Proti Entropiq beryP končil s ratingem 1.95, za 43 killů a jen 21 smrtí

Uvidíme jak si nová soupiska Cryptovy povede v semifinále proti ENTERPRISE. Finalisté jarní Sazka eLEAGUE si bez obav poradili s Dark Tigers, kterým ani v jednom případě nedovolili uhrát dvojciferný počet kol. Týmu vévodil slovenský in-game leader The eLiVe. Na jeho formu jistě bude ENTERPRISE spoléhat i v semifinále.

TO MŮŽETE SLEDOVAT HNED PO ZÁPASE SINNERS S ESUBOU

  • předběžný start je určený na 19:00

Čtěte také: Zemětřesení na CSkovém trůnu. Po aktualizaci hltv se NAVI vrací na první pozici!

GLOSA: Upekl se podpis pátého hráče SINNERS? CEO hříšníků, ale i Entropiq leccos naznačují

Související články