PREVIEW čtvrtfinále Playoff: Tápající versus zvedající, aneb eSuba - Entropiq Prague
Counter-Strike: Global Offensive Článek PREVIEW čtvrtfinále Playoff: Tápající versus zvedající, aneb eSuba - Entropiq Prague

PREVIEW čtvrtfinále Playoff: Tápající versus zvedající, aneb eSuba - Entropiq Prague

David Randuška

16. 6. 2022 11:05

Hned první čtvtfinálový zápas může nabídnout vyrovnanou podívanou. eSuba by podle papírových předpokladů měla být favoritem (lepší umístění ve splitu), realita je ale zcela odlišná. Uplynulo teprve 11 dní od vítězství Entropiq Prague právě nad hráči modré krve.

Relationship eSuby Entropiq Prague je v jistých ohledech osudové. Organizace se silným backgroundem a CS:GO sestavy, které zrovna v Sazka eLEAGUE píšou podobné příběhy.

V minulém splitu na sebe oba mančafty narazili na For Games v boji o bronzovou medaili. Tehdy se radovala eSuba po vítězství 2:0. Oba týmy mají také společnou jednu historickou účast ve finále Sazka eLEAGUE - eSuba na jaře 2020 a Entropiq Prague rovněž na jaře o rok později. 

Letos jsou ale karty rozdané úplně jinak. Jen fantasmagorie by počítaliy s tím, že by jeden z těchto celků pronikl do finále (i když stát se může všechno, že). To co je na první dobrou určující je poslední měření sil těchto celků, které je jen 11 dní staré. 

eSuba má co vracet

V posledním kole splitu Entropiq Prague suverénně vyprovodil eSubu 2:0. Obě sestavy se také měnily v čase. Entropiq sáhl po dvou zahraničních hráčích a nemůže se spolehnout na AJTTa. Z eSuby zas k jinému odstínu modré (Sampi) zběhl slovenský talent savana

Byť eSuba nakonec skončila čtvrtá a Entropiq pátí, větší favoriti by měli být právě černozelení. Je to tým, který se zvedá - na druhé straně naopak vidíme celek tápající.

Související články