Přestup českého fotbalisty. Exslávista Lüftner oblékne dres Gunrunners!
PUBG: Battlegrounds Článek Přestup českého fotbalisty. Exslávista Lüftner oblékne dres Gunrunners!

Přestup českého fotbalisty. Exslávista Lüftner oblékne dres Gunrunners!

David Bittner

David Bittner

3. 4. 2020 10:41

Spojit esport s klasickým sportem? Jde to! Organizace Gunrunners, jejíž CS:GO tým postoupil do česko-slovenské ligy Sazka eLEAGUE, se vrací také na pole PUBG. A její nový tým rozzářil fotbalový obránce Michael Lüftner.

Lüftner dříve oblékal dresy pražské Slavie či Teplic, aktuálně je hráčem kyperského klubu AC Omonia. Během karantény, kdy jsou přerušeny veškeré fotbalové soutěže (snad jen s výjimkou Běloruska), má ale dost času na svou oblíbenou střílečku PUBG.

Když dovolil čas, kterého během profesionální kariéry fotbalisty není mnoho, už dříve se Lüftner zúčastnil několika PUBG turnajů. Nyní se ale této profesi může maximálně věnovat, a tak se nechal zlákat Gunrunners.

Kapitánem nového PUBG týmu Gunrunners je aNTHRAx, který posbíral zkušenosti mimo jiné v Brute.

"Moc nás těší, že jsme se mohli domluvit s organizací jakou je Gunrunners na vzájemné spolupráci a podpoře v této sezoně. Budeme se snažit reprezentovat tuto organizaci v co nejlepším světle, tak držte palce," řekl aNTHRAx.

Gunrunners jsou rovněž účastníkem Sazka eLEAGUE CS:GO, do které postoupili po vítězství 3:2 (BO5) v closed kvalifikaci nad eEriness.

Související články