PŘEKVAPENÍ: Cryptova si vyšlápla na Sinners! A jak se rozloučil Matys se Savanou se svými týmy?
Counter-Strike: Global Offensive Článek PŘEKVAPENÍ: Cryptova si vyšlápla na Sinners! A jak se rozloučil Matys se Savanou se svými týmy?

PŘEKVAPENÍ: Cryptova si vyšlápla na Sinners! A jak se rozloučil Matys se Savanou se svými týmy?

David Randuška

2. 5. 2022 00:01

Hodiny plné překvapení a fantaskních případů, které navždy změnily naší domácí CS:GO scénu se vtěsnaly do prvního máje. Ve světle velkých změn a oznámení hvězdné soupisky Sampi se pomítly i do Sazka eLEAGUE. Matys z ENTERPRISE a Savana z eSuby míří do sampi. Cryptova navíc urvala remízu se Sinners! 

Forsyy a jeho parta překvapivě nechala jednu mapu dodatečnému kvalifikantovi do Sazka eLEAGUE Cryptově. Na světě je remíza

Kromě toho se eSuba i Enterprise pod tlakem událostí s oznámením Sampi dostali do rolí rozluček s velkými osobnostmi svých sestav.  Štastnější opouští svůj tým MATYS, který dokázzal s už bývalými parťáky porazit Dark Tigers. Naopak Savanova eSuba podlehla Dynamu Eclot.

Entropiq uspěl. Nová sestava extendovaná o nové dva playery ze zahraničí si poradila s Inside Games. Výsledky hovoří za vše - v jarním splitu se ujali vedení hráči z Dynama Eclot. A my se těšíme na jejich duel se Sinners.

 

Související články