POTVRZENO! Carzzy se vrací do MAD Lions. Navazovat bude na zlatý úspěch v LEC
Článek POTVRZENO! Carzzy se vrací do MAD Lions. Navazovat bude na zlatý úspěch v LEC

POTVRZENO! Carzzy se vrací do MAD Lions. Navazovat bude na zlatý úspěch v LEC

David Randuška

24. 11. 2022 22:30

Matyáš "Carzzy" Orság se oficiálně vrátil do týmu MAD Lions. Dvacetiletý botlaner zažil se španělským týmem loni zlatý letní split LEC. Vrátí organizaci zas na vrchol v ostré kontinentální konkurenci?

MAD Lions procházejí přestavbou. Oznámení o podpisu Carzzyho přišla jen krátce poté, co organizace přivítala někdejšího toplanera DAMWON Gaming Chasyho a španělského junglera Javiera "Elyoya" Pardese.

Na soupisce 4. týmu letošního LEC Summer jsou aktuálně čtyři hráči. Zmíněnou trojici doplňuje midlaner Belgičan Yasin "Nisqy" Dinçer, jenž působí v týmu od května. Čeká se na doplní o supporta. Pozici opustil německý hráč Kaiser

Matyáš Orság začal svoji kariéru v českém týmu eXtatus. V zahraničí si vedle MAD Lions zahrál také týmu BIG a naposledy působil ve štábu zlatých sršňů Vitality. Sestavu španělských lvů teď bude určitě stát za to sledovat, po hráčské obměně mohou patřit mezi černé koně celé LEC scény. 

Přikládáme tweet, kterým se věci u Carzzyho daly do pohybu. Nenechte se zmást profilovkou Humanoida - kluci si ze srandy navzájem na svých účtech vyměnili fotky.

 

Související články