Populární Dust 2 si nyní můžete projít ve virtuální realitě!
Counter-Strike: Global Offensive Článek Populární Dust 2 si nyní můžete projít ve virtuální realitě!

Populární Dust 2 si nyní můžete projít ve virtuální realitě!

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

26. 5. 2020 08:22

Fanoušci Counter-Strike: Global Offensive v posledních týdnech netrpělivě očekávají příchod nového Source 2 enginu. Update stále nepřichází a hráči začínají být netrpěliví. I pro ně je zde nový mod v Half-Life: Alyx, kde si můžete projít se svým VR headsetem ulice slavného Dust 2, pohrát si s fotbalovým míčem, či prozkoumat svůj nový skin. 

Source 2 je nejočekávanějším updatem po Panoramě z roku 2018. Hráči si od nového enginu slibují možná až moc, tolik nového totiž nepřinese. Hlavní změnu pocítí tvůrci map a módů. To by mohlo přinést i nové co-op mapy, jeden z nejoblíbenějších módů v CS:GO.

Pokud vlastníte VR headset a nejnovější hru ze série Half-Life, budete si moci Source 2 engine, který je v Half-Life: Alyx zakomponovaný, vyzkoušet také na nejpopulárnější mapě v CS:GO. "Gabe Follower" si s tímto módem opravdu pohrál a Dust 2 vypadá parádně. 

Dustem celá přehlídka nekončí. Celý "Asset Pack" obsahuje mapy, všechny CS:GO modely a zbraně. Tweet obsahující trailer pro nový mód okomentoval také oficiální twitterový účet CS:GO. 

Mód nabízí zcela novou perspektivu CS:GO, ve které si můžete vyzkoušet různé novinky, které by Source 2 mohl přinést. Pokud tedy vlastníte VR headset a Half-Life: Alyx, neváhejte vyběhnout do známých ulic Dust 2.

Související články