Perfektní víkendová liga se nepodařila, nejlépe se vedlo opět Viktorce
Článek Perfektní víkendová liga se nepodařila, nejlépe se vedlo opět Viktorce

Perfektní víkendová liga se nepodařila, nejlépe se vedlo opět Viktorce

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

2. 6. 2020 10:40

Byli jsme příliš namlsaní. V posledních víkendovkách se Čechům dařilo a často se umisťovali v Top 100. 35. týden víkendové ligy ve FIFA 20 jsme se nedočkali od českých hráčů ani jednoho perfektního skóre. Nejlépe se z hráčů nejlepších organizací vedlo Pavlovi "Pikej" Kailovi, který si na své konto připsal jedinou prohru a se skóre 29-1 se umístil v Elite 1. 

Pikejův kolega s Viktorie Plzeň, Lukáš „T9Laky“ Pour, mu se svým 28-2 dýchal na záda. V Elite 1 se k nim přidal i třetí viktorián Michal „DRMi10“ Drastich. Poslednímu reprezentantovi v červenomodré, Štěpánu „Empathy“ Kruťovi, se nepodařilo kvůli nevolnosti dohrát plnou porci 30 zápasů. 

Sparťanská organizace měla v Elite 1 pouze jednoho zástupce. Jan „Emerickson“ Krupička si připsal celkově 3 prohry. O divizi níž se umístili hned tři jeho spoluhráči: Jan „The Johny“ Hradil, Martin „Caster“ Štěpán a Jakub „JamesBony28 Němec.“ Zejména Caster nebyl se svým výkonem spokojený: „Skóre tragédie, musím se naučit hrát stejně i po první prohře,“ komentoval víkendovku na svém Instagramu. 

Podobně jako sparťani na tom byli borci z Entropiq. Štěpán „RIIJK“ Sobocki vyzkoušel dvě nové tváře, Lautara Martineze a Paula Dybalu. Se změnami dosáhl taktéž na Elite 1 s konečným skóre 27-3.

Jeho spoluhráč Patrik „Huhnak“ Hornák si dokráčel ve víkendovce pro Elite 2 a bilanci 25-5. Ani on nebyl se svým výkonem spokojený: „Zkusil jsem si nechat dvacet zápasů na nedělní noc, ale ani trochu jsem si nepomohl, protože na mě čekal velký delay.“

Neúspěšná víkendovka se nevyhnula ani Dominiku „Seron“ Čermákovi. I on třikrát kapituloval. „Není to nejhorší, ale už by to chtělo tu 30-0,“ řekl ke svému výkonu mladý borec. 

Související články