Pakazova parta se stala součástí Evil Geniuses. Bývalí hráči Thunder Awaken mají nový herní domov
Dota 2 Článek Pakazova parta se stala součástí Evil Geniuses. Bývalí hráči Thunder Awaken mají nový herní domov

Pakazova parta se stala součástí Evil Geniuses. Bývalí hráči Thunder Awaken mají nový herní domov

Igor Putivlskij

24. 11. 2022 14:50

Jihoamerická parta dotařů, která na The International 2022 všechny mile překvapila a málem skončila ve čtyřce nejlepších týmů nejbohatšího světového turnaje, se přesunula pod křídla americké organizace Evil Geniuses. Klub nedavno dal sbohem dlouholeté nadvládě Arteezyho a Bulby a nyní vítá ve svých řadách mladou krev.

Šuškanda se oficiálně potvrdila a do EG zamířila peruánská Dota 2 kostra Thunder Awaken, doplněná zkušeným bolívijským offlane hráčem Adriánem "Wisper" Doblesem z beastcoast.

Hráči Thunder Awaken a beastcoast nadělali pořádný bordel na singapurském The International. Předvedli skvělou týmovou a agresivní hru, která zaskočila nejednoho soupeře.

Ex Thunder Awaken, stejně jako vítězové letošního The International - Tundra Esports v čele se Slovákem Oliverem "skiter" Lepkem dominovali ve svých skupinách a předvedli výborný herní výkon v play-off dotařského turnaje roku, což se nedalo říct o bývalé pětici hráčů EG, která sice vyhrála skupinu A, ale totálně vyhořela ve vyřazovací fázo offline klání.

Změna u géniů byla potřeba jako sůl, i když byla docela bolestivá pro nejstarší americký klub, zejména co se týče média a popularity, jelikož nesmírně oblíbený Artour "Arteezy" Babaev je synonymem a tváří severoamerické Doty.

Podepsání mladých a hladových po vítězství peruánsko-bolívijských hráčů je logický krok ze strany managementu populární multigaminové organizace. Kluci jsou náramně motivovaní a navíc jejich apetit bude o něco skromnější, něž u předešlé Dota 2 skvadry.

Aktuální Dota 2 sestava Evil Geniuses

  • Crhistian "Pakazs" Casanova - Carry (1)
  • Jean "Chris Luck" Salazar - Mid (2)
  • Adrián "Wisper" Dobles - Offlane (3)
  • Farith "Matthew" Huamancaja - Soft Support (4) - Kapitán
  • Jose "Pandaboo" Hernandez - Hard Support (5)
  • Juan David "Vintage" Angulo Nicho - Trenér

 

***

Nenechte si ujít:

 

Zdroj: Twitter

Související články