Osmnáctiletý Marix se stává finálním článkem základní sestavy týmu Sprout
Counter-Strike: Global Offensive Článek Osmnáctiletý Marix se stává finálním článkem základní sestavy týmu Sprout

Osmnáctiletý Marix se stává finálním článkem základní sestavy týmu Sprout

Kateřina Sauerstromová

9. 1. 2022 21:40

S příchodem lucemburského mladíka zkompletoval Sprout svou mezinárodní sestavu pro sezonu 2022.

Pouhé dva dny poté co do týmu přišel Victor „Staehr“ Staehr oznamuje německá organizace příchod Maxe „Marix“ Kugenera. Marix má za sebou působení v týmech Beneluxu, jako LowLandLions nebo Defusekids, německé zázemí mu ale není cizí díky angažmá v týmu CCO. Spolu s Denisem “denis” Howellem dotáhl CCO k třetí příčce na UNITED Pro Series Finals.

Sprout má za sebou rozsáhlé personální změny. Josef „ faveN “ Baumann přestoupil do konkurenčního celku BIG a Kamil „ KEi “ Pietkun se uchýlil k návratu na domovskou polskou scénu, příchod Marixe má být klíčovou náhradou za výše zmíněnou dvojici. „Pro spoustu lidí je můj příchod do Sprout neočekávaným krokem, ale já jsem šťastný, že jsem takovou šanci dostal,” vyjádřil se k novému angažmá Marix.

„Je to skvělá příležitost jak dokázat, že mladí hráči jsou budoucnost. Mimojiné se pro mě jedná o zásadní životní změnu i z toho důvodu, že jsem se musel přestěhovat do Německa” dodal. K příchodu nové posily přidal několik slov i nový spoluhráč Marixe, sniper Fritz „slaxz-“ Dietrich: „Marix je aktuálně jeden z největších talentů na německé scéně. Brzy určitě potvrdí, že si tuhle velkou šanci zaslouží, tím jsem si jistý.”

Sprout se do sezony 2022 řítí s následující sestavou:
Timo „ Spiidi “ Richter
Fritz „ slaxz- “ Dietrich
Rasmus „ raalz “ Steensborg
Victor „ Staehr “ Staehr
Max „ Marix “ Kugener
Danny „ BERRY “ Krüger (trenér)

Související články