OFICIÁLNĚ: Sampi pokračují s kinzem, berym a daxenem. Ten je novým IGL
Counter-Strike: Global Offensive Článek OFICIÁLNĚ: Sampi pokračují s kinzem, berym a daxenem. Ten je novým IGL

OFICIÁLNĚ: Sampi pokračují s kinzem, berym a daxenem. Ten je novým IGL

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

2. 5. 2020 12:00

Minulý týden znamenal nový začátek pro tým Sampi. Přišly tři nové tváře, zůstali pouze Fraged s Pechynem. A změny ihned v prvním zápase Sazka eLEAGUE přinesly ovoce. Sampi si připsali první výhru, předvedli kvalitní výkon a organizace je s nováčky dle všeho spokojená. 

Sampi od začátku roku 2020 nedosahovali potřebných výsledků. „Před začátkem sezony jsme s naší CS:GO sekcí měli ambice prát se o nejvyšší příčky na tuzemské scéně. Realita byla ale bohužel jiná a výsledky nedosahovaly našich očekávání,“ vyjádřil se v oficiálním vyjádření Jaroslav „Sank1“ Chlumský, hlavní trenér Sampi. 

S týmem se rozloučilo hned trio hráčů: Peter „weamo“ Rauch, Dominik „desty” Černý a Vojtěch „Valencio“ Mydlář. Místo nich přišly další známé tváře česko-slovenské scény. 

„Daxen nahradí weama na pozici in-game leadera a díky jeho zkušenostem věřím, že přinese do týmu nový a svěží pohled na hru. Kinzo nás naopak zaujal svoji všestraností, ať už se to týká jeho individuálního skillu, čtení hry či nových nápadů. A na Berym společně s d0dim vidíme dravé mládí,“ komentoval Sank1 příchod nových hráčů.  

Nová soupiska se utká v nedělním zápase Sazka eLEAGUE s eSubou. Budou se snažit navázat na úspěchy z minulého kola ligy, kdy si poradili s celkem RAMS. Na koho si vsadit? 

Nová sestava Sampi: 
Dominik „Fraged“ Herz
Martin „Pechyn“ Pechoušek 
Martin „bery“ Beránek
Marek „Kinzo“ Bílek
Zdeněk „daxen“ Dušek

 

Související články