Odklad. Do vyvrcholení jarního splitu Sazka eLEAGUE zasáhl rozsáhlý výpadek sítě
Counter-Strike: Global Offensive Článek Odklad. Do vyvrcholení jarního splitu Sazka eLEAGUE zasáhl rozsáhlý výpadek sítě

Odklad. Do vyvrcholení jarního splitu Sazka eLEAGUE zasáhl rozsáhlý výpadek sítě

Sazka eLEAGUE

19. 6. 2022 21:33

Extrémní teplotní podmínky stály za přerušením finálového dne CS:GO Sazka eLEAGUE. S odvoláním na providera internetového připojení to uvedli pořádatelé soutěže CNC a Grunex. Zápas o bronz mezi Dynamem Eclot a Entropiq Prague se dohraje v úterý ve 12:00 na rozhodující mapě. Finále mezi SINNERS a ENTERPRISE je přeloženo, o novém termínu vás budeme informovat v nejbližších dnech.

Reklama
Reklama

S výpadky internetu se potýkala podstatná část třetí mapy. V momentě, kdy technické potíže způsobené kolapsem sítě zasahovaly do regulérnosti utkání, se organizátoři Sazka eLEAGUE společně s dotčenými týmy Dynamo Eclot a Entropiq Prague domluvili, že se třetí mapa (decider) odehraje od začátku v jiný den. Nový termín duelu o bronz byl stanoven na úterý 21. června od 12:00.

Zároveň se tak nemohlo uskutečnít Grand Finále mezi SINNERS ENTERPRISE. O novém termínu tohoto zápasu se jedná s týmy. V momentě, kdy najdeme shodu v harmonogramech obou organizací, vás budeme neprodleně informovat.

V této situaci je nejdůležitější vytvoření rovných podmínek pro přihlášené týmy. Omlouváme se primárně vám, divákům. Děkujeme za podporu a těšíme se na streamu v nových termínech.

Reklama
Reklama