Od počítačových her do klece. Polská legenda zná svého soupeře
Counter-Strike: Global Offensive Článek Od počítačových her do klece. Polská legenda zná svého soupeře

Od počítačových her do klece. Polská legenda zná svého soupeře

njc

7. 12. 2021 14:55

Ze zápasů esportových do bojové klece? Takovou kariérní trasu zažije jen málokdo. Jednou z výjimek je všemi oblíbený Jarosław „pashaBiceps“ Jarząbkowski. Bývalý profesionální hráč CS:GO by měl reprezentovat esportovce v polské High League. Během únorové soutěže se 33letý Polák utká v boxerském souboji se svým krajanem Michałem „Owca WK” Owczarzakem.

5. února se především fanoušci Counter-Strike: Global Offensive mohou těšit na parádní show. Bývalá hvězda na serveru v boxerském souboji? To se jen tak nevidí.

PashaBiceps navíc patří mezi fandy CS:GO k nejoblíbenějším profíkům. Sympatický obr má obdivovatele po celém světě. Ti jej budou v boji proti Michału „Owca WK” Owczarzakovi plně podporovat.

Soupeřem legendy Virtus.pro bude jedna z hvězd polské YouTube komunity. Owca je součástí skupiny Warszawski Koks, jejíž hlavní náplní je cvičení a zdravý životní styl. Ideální soupeř pro Pashu.

I přesto, že by se měla bitva odehrát v kleci, nepůjde podle informací, které potvrzuje web cybersport.pl, o zápas v MMA. Borci budou bojovat v boxu s rukavicemi, které jsou používaný právě při MMA.

 

Související články