Článek Obsazení online finále iSport LIGY je kompletní. Kdo si ho zahraje?

Obsazení online finále iSport LIGY je kompletní. Kdo si ho zahraje?

apr

19. 10. 2019 19:41

Čtvrtá kvalifikace třetího turnaje CZC.cz iSport LIGY v hraní fotbalového simulátoru FIFA v sobotu určila poslední osmičku hráčů, kteří si zahrají nedělní online finále. V něm si to 32 hráčů rozdá o osm míst zajišťující účast v offline finále ve studiu TV REPLAY, které je na programu v sobotu 26. října. Mezi šťastnými postupujícími ze závěrečné kvalifikace nechybí například MSGrozsi. Cesta turnajem naopak skončila pro sparťana The Johnyho nebo pro plzeňského Typcii.

Je rozhodnuto. Známe 32 hráčů, kteří se v neděli 20. října utkají o postup mezi osmičku vyvolených, která si to v sobotu 26. října rozdá o prvenství v třetím turnaji iSport LIGY v hraní fotbalového simulátoru FIFA na konzolích PlayStation. Kdo si postup vybojoval?

Postupující z 1. kvalifikace:
Huhnak, Emerickson, RIIJK, Valvi, Caster, Driskecz, Seron, GedyCZ

Postupující z 2. kvalifikace:
Dzanny11, T9Laky, Domito, kobbycz88, Tulip, OnrykK, Pikej, JamesBony28

Postupující z 3. kvalifikace:
Skillmachine16, DRMi10, rSp17, Domoscz, Snkrjan, MrRici, FreeAgent.brynycho, empphatic

Postupující z 4. kvalifikace
MSGrozsi, Klokani66, M4tk05, Sajmonowycz, FTEINino19, Cuky11, BaoBab22, 00Angel00

Hráči nebojují pouze o místo v offline finále třetího turnaje, ale také o pozici mezi 16 nejlepšími dlouhodobého žebříčku. Hráči na 1.-16. místě se totiž 2. listopadu v pražském CineStar Anděl utkají ve velkém SUPERFINÁLE o mistrovský titul, vítěz si zároveň odnese 100 tisíc korun.

Svého favorita můžeš přijít podpořit v SUPERFINÁLE i ty, vstup je zdarma. Diváci dokonce budou moci soutěžit o parádní ceny, jako FIFA 20 či PlayStation 4 Pro. Ulož si facebookovou událost a nenech si tuhle jedinečnou akci ujít!

SUPERFINÁLE iSport LIGY 2. listopadu CineStar Anděl • Foto isportliga.cz