Nový CS:GO update od Valve přináší rekalibraci matchmakingu
Counter-Strike: Global Offensive Článek Nový CS:GO update od Valve přináší rekalibraci matchmakingu

Nový CS:GO update od Valve přináší rekalibraci matchmakingu

Igor Putivlskij

2. 8. 2022 12:35

V praxi to znamená, že váše nynější herní hodnost je skrytá a aby se opětovně zobrazila, musíte vyhrát jednu hru. Rekalibrace by podle slov vývojářů měla pomoc zlepšit kvalitu ratingového systému.

Dnes v noci se herní klient populární FPS střílečky Counter-Strike: Global Offensive dočkal zbrusu nového updatu, který přinesl fixy bugů a překvapivě rekalibraci matchmakingového systému.

Obvykle při aktualizaci matchmakingu ze strany Valve jsou změny natolik malé, že se o nich moc nemluví a většinou je neuvidíme v popisu té či oné záplaty. Nyní je situace jiná a vývojáři se rozhodli promluvit a vysvětlit změny v novém updatu.

Nejčastější hodnosti hráčů v CS:GO (2022) • Foto Buff

Jak jsme již výše zmiňovali, váš nynější rank je momentálně skrytý a pro jeho opětovné zobrazení musíte vyhrát jednu hru. Po rekalibraci některým hráčům jejich hodnost zůstane, některým naopak poposkočí o rank výše, no a někteří hold ztratí příčku nebo i více.

Dobrá zpráva nebo?

Mimochodem, kromě kýžené rekalibrace a drobných oprav z aktuálního patche, tento týden máte poslední šanci získat cenné PGL Major Antwerp samolepky. Osmého srpna budou nenávratně pryč z obchodu.

Nenechte si ujít:

 

Zdroj: Twitter

Související články