Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Článek

Nové karty ve FIFA 22, jak budou fungovat ve spojení s ostatními?

njc
20. 7. 2021 14:20 Sdílej:

Zlaté karty, Ikony a nyní i Hrdinové. Úroveň pod největšími legendami fotbalové historie se ocitne nová verze karet ve FIFA 22, která bude podle EA Sports oslavovat určité období hráčovy kariéry, díky kterému se zapsal do sportovních memoárů. Heroes budou podobní ikonám, ve spojení s ostatními kartami však budou fungovat o něco jinak.

Mario Gomez, Tim Cahill nebo Diego Milito. Jen několik z již odhalených hráčů Heroes, kteří svou přítomností poctí FIFA 22. Osmičku jmen EA Sports oznámili, další porce Hrdinů spatří světlo světa během měsíce srpna.

Favoritů na Hero kartu je hned několik, několik zdrojů hovoří o Joe Colovi, Jerzym Dudkovi či Ivánu Córdobovi. Bohužel, žádný z českých fotbalistů se hrdinské karty s největší pravděpodobností nedočká.

A jak se vlastně Heroes spojí s ostatními?

Perfektní link zajistí stejná národnost a liga. Příkladem může být Diego Milito ve spojení s Lautarem Martínezem z Interu Milán. Argentinci ze Serie A - nejlepší možná souhra.

Klasický zelený link dostanou hráči ze stejné ligy, oranžový link pak borci se stejnou národností. Bez jákekoliv shody se objeví mezi fotbalisty link červený.

Jak budou fungovat Heroes ve spojení se zlatými kartami? • Foto EA Sports Instagram

Související články