Nové ikony ve FIFA 22: brazilská legenda či Iker Casillas. Kdo bude následovat?
Článek Nové ikony ve FIFA 22: brazilská legenda či Iker Casillas. Kdo bude následovat?

Nové ikony ve FIFA 22: brazilská legenda či Iker Casillas. Kdo bude následovat?

njc

11. 9. 2021 16:10

FIFA 22 se kvapem blíží! Nová fotbalová pařba od EA Sports vychází 1. října, pro předplatitele však bude hra dostupná o několik dní dřív. Každopádně na novinky už není mnoho času a postupně se tak odhalují například nové ikony. Tentokrát jde o trojici Robin van Persie, Iker Casillas a Cafu. Hovoří se však o tom, že tím dnešní novinky nekončí.

Pokud se zeptáte fanoušků Realu Madrid, kdo pro ně definuje výraz „legenda“ mnoho z nich jistě napadne jméno španělského gólmana Ikera Casillase. Mistr světa a Evropy s madridským klubem třikrát ovládl Ligu mistrů a v klubu strávil neuvěřitelných 25 let.

V italské lize a brazilské reprezentaci pak výraznou stopu zanechal brazilský obránce Cafu. Dvojnásobný mistr světa patří mezi nejoblíbenější a nejlepší pravé beky fotbalové historie. Na tohoto borce se těšíme!

Posledním z trojice nových ikon je Robin van Persie. Ten se řadí mezi nejpřesnější střelce historie anglické Premier League a svou kvalitu ukazoval i v nizozemské reprezentaci. Fanoušci se obávají horší hratelnosti, doufejme, že rodák z Rotterdamu bude oceněn jak se sluší a patří.

Podle známého tradera Donka se však hráči mohou v sobotu těšit na další ikony a parádní novinky.

Již dřív ohlásil Donk trojici Cafu, van Perise a Casillas. Podle všeho však přijde ještě minimálně Wayne Rooney a Alfredo di Stéfano. A měla by se objevit i další jména!