NEOFRAG pro hltv: Ve hře byl přestup do ENCE. Můj playstyle v OG je stejný jako v SINNERS
Counter-Strike: Global Offensive Článek NEOFRAG pro hltv: Ve hře byl přestup do ENCE. Můj playstyle v OG je stejný jako v SINNERS

NEOFRAG pro hltv: Ve hře byl přestup do ENCE. Můj playstyle v OG je stejný jako v SINNERS

David Randuška

20. 6. 2022 13:20

Ohromný průlom udělal za poslední týdny Adam "NEOFRAG" Zouhar. Nejen že přestoupil do prestižní organizace OG, ale s novou partou oslnil svět CSka na Blastu v portugalském Lisabonu. Na pažbě má zářezy v podobě výher nad NAVI i ENCE. A právě druhý jmenovaný tým měl o českou hvězdu zájem. Jednoduše to ale nefungovalo, sdělil v rozhovoru pro HLTV ex-hříšník.

Reklama
Reklama

Nejen o dalších nabídkách uznávaných mezinárodních organizací Adam Zouhar mluvil s Arronem Dempseym ze serveru HLTV. V rozhovoru se podělil o zážitek v podobě zápasu na velké stagi nebo o tom, co se pro něj za poslední měsíce, kdy vyrostl v TOP hráče SINNERS a následně přestoupil, změnilo.

OG po senzačních výhrách nad Natus Vincere (NAVI) a ENCE nakonec padli v semifinále v repríze zápasu s ukrajinským celkem a brali dělené třetí místo. I tak ale udělali na svět CS:GO ohromný dojem.

Na začátku roku jsem byl ještě dítě

Krom výsledků si NEOFRAG mohl užít i fantastickou atmosféru vyprodané lisabonské arény. "Bylo to úžasné. Hrál jsem na českých LANkách před tisícovým až dvoutisícovým davem, ale tohle byla jiná zkušenost. To je důvod,m proč hrajeme CSko," uvedl v rozhovoru pro HLTV.

Kromě toho se podělil o svůj osobní vývoj v posledním roce. "Na začátku roku 2022 jsem byl ještě dítě. Za šest měsíců jsem vyrostl a získal lepší mindset. Všechno je lepší," podělil se.

A proč nakonec nevyšl přestup do druhého týmu světa ENCE? Nabídku jsem měl na začátku roku 2022. Ale nefungovalo to. Chtěl jsem tam jít, něco se stalo... ale všechnno zlé je pro něco dobré, ne? Celý rozhovor si můžete přečíst na tomto odkazu.

Související články

Reklama
Reklama